Biz Kimiz?

Aydın’da farklı alanlarda faaliyet gösteren firmalara sahip iki genç girişimcinin, yaşadıkları çevrede bulunan doğal ürünleri ve yaşamın pozitif enerjisini; ülkenin tüm köşesiyle buluşturmayı arzuladıkları bir marka olarak 2020 yılında kurulmuştur.

Ürün Hedeflerimiz Nedir?

Kalplerde kalıcı bir yer elde etmek için faaliyetlerine yeni sektörler ve markalar eşliğinde devam etmeyi planlayan Pozzyfit, sağlıklı yaşam bilincini ve kişisel gelişimi hayatlarının bir parçası yapmak isteyenlerin, aradıkları ürüne kolaylıkla ulaşabilecekleri bir adres olmayı hedeflemektedir.

Nasıl Çalışıyoruz?

Ege’nin doğal lezzetlerinin merkezi haline gelen Aydın ili ve çevre köylerinden mevsiminde topladığımız sebze ve meyveleri, besleyici değerlerini kaybetmeyecek ısı değerlerinde kuruttuk. Özel öğütücülerde toz haline getirip, hava almayan paketlerimiz ile muhafaza ettik. El yapımı eriştelerimizi, tarhanalarımızı ve kurutulmuş gıdalarımızı katkı maddesi içermeden sofralarınıza sunduk. Türk Gıda Kodeksine uygun koşullarda hazırlanan ürünlerimiz ile sağlık dolu günlere kavuşmanızı diliyoruz.

Tüm Ürünlerimiz

Yüksek Kalite

100% Doğal

Doğa ile iç içe yerli ürün, yerel hizmet...

El Yapımı

Yöresel lezzetlerin anne eli şefkatiyle buluşması...

İlk Günkü Tazelik

Dalından sofralara giden yolculuk...

Katkı Maddesi İçermez

Sağlıklı bedene kavuşturacak destek...

İletişim:0256-211-22-41
ASTIM OSB 3.CD NO12 EFELER / AYDIN MAK-ELSAN AYDIN KURTULUŞ