KategorilerPozitif Yaşam Yazılar

31 Mayıs – 6 Haziran Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları değişim ve dönüşüm enerjisi sizinle birlikte. Korktuklarınızla yüzleşerek artık ciddi değişimlerle yeni bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Tabi ki bunu yaparken her şey kolay olmayabilir. Siz değişime girip, ne istediğinize karar verdiğiniz takdirde güzelliklerle buluşturulacaksınızdır.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları duygusal halleri ön planda olsa da bir karar vererek önlerine bakmaları gerekecek. Depresyona girmek mi ? Sonucu ne olur ise olsun yolunuza devam etmek mi ? Bu kararı verme sırası sizde. Tercihleriniz sizi siz yapar bunu sakın unutmayın.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burçları tartıştığınız ve içsel savaş verdiğiniz konular ne ise , bunlarla ilgili feraha erme zamanınız gelmiş diyebilirim. Şanslı ve istediklerinize ulaşabileceğiniz bir süreç başlıyor.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçlarının fark etmesi gereken bir takım konular var. Öncelikle ellinizdeki şeyler aslında sizi siz yapan şeyler, bunların farkına vardığınızda herşey değişebilir. Aile kavramınızın bu hafta oturacağı ve aile ilgili konuların gündemde olacağı durumlar söz konusu olabilir.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları duygusal konularla ilgili girdikleri hallerden dolayı emek verdikleri konulara uzaktan bakmalarına ve önlerindeki olayları görmelerine engel olabilir. Aslında sürecin böyle olduğunun farkına varmaları onlara iyi gelebilir.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları duygusal durumlarda oyalanarak aslında korkularını büyüttüğünü ve kendisine çektiğini fark edebilir. Duygularınız o kadar yormuş ki artık uçlarda düşünerek korktuklarınızı çekmeye başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçlarının arkasından çevrilen işlerin önüne düşmesi kararlarının netleşmesinde etkili olabilir. Bir şeyleri bitirmek isteyenler hınç alma isteği ile dolu olabilirler. Buna gerek var mı? Karar verdiyseniz kararınızın arkasında durarak gitmek en doğrusu değil mi?

Akrep Burcu

Bu hafta akrep burcu ve yükselen akrep burçları söylemler ve keskin düşünceler ve dilimizin ayarı olmayan haller bu hafta gündemimizde olabilir. Çıkacak tartışmaları göze alarak hareket edeceksiniz gibi gözüküyor. Haklı haksızdan ziyade sinirinizi çıkartma modunda olmanız size zarar verebilir.

Yay Burcu

Bu hafta Yay burcu ve yükselen yay burçları ani kararlar alarak , ilişkilerini ciddiye bindirmek isteyebilirler. Ani gelişmeler ve anilikler bu hafta sizlerle görünüyor. Ağırlık ilişkilerle ilgili gündemler olabilir. Yeni başlangıçlar , ortaklıklar ve içerisinde bulunduğunuz durumun ciddiye binmesi söz konusu görünüyor.

Oğlak Burcu

Bu hafta Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları para ile ilgili konularda düşündükleriniz ve size engel olan durumlar ortaya çıkabilir. Bunları pozitife çevirdiğiniz takdirde maddi girişlerde artış yaşamanız olası görünüyor. Arkanızdan çevrilen işler bu hafta ortaya çıkabilir.

Kova Burcu

Bu hafta kova burcu ve yükselen kova burçları zihninizde bitirmeyi düşündüğünüz konular ne ise siz yapamazsanız dahi kadersel süreçler bu bitişe destek olabilir. Bazen karar alamadığımızda karar almamız için olaylar yaşarız.

Balık Burcu

Bu hafta balık burcu ve yükselen balık burçları uykularını kaçıracak olaylar yaşayacak olabilirsiniz. Olayları büyütüp buradan beslenmek size yarar sağlamayacaktır. Oturup karar verip, eyleme geçmeniz sizlere iyi gelebilir. Bu duygularda niçin kaldığınıza bakmak sizlere iyi gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir