KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

30 Ağustos ve 05 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu;

Koç burcu ve yükselen koç burçlarını bu hafta neler bekliyor ? Kendinizi köşeye sıkışmış hissediyorsunuz. Bu sizin hissiniz mi yoksa gerçekten böyle bir durum mevcut mu var? Özgüven ile ilgili konulara ağırlık vermeniz size iyi gelebilir. Harekete geçmekten korkmayın ve yolunuza devam edin.

Boğa Burcu ;

Boğa burcu ve yükselen boğa burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Başarılarınızı kutlama vakti gelmiş. Sevinç verici konular tamamlanmalar söz konusu olabilir. Kendinizle gurur duyun ve istediklerinizi hayata geçirmek güzel gelmeye başlayacaktır. Artık içinizde ve dışındaki durumların tamamlanarak hizmete sunulma vaktidir.

İkizler Burcu ;

İkizler burcu ve yükselen ikizler burçlarını bu hafta  neler bekliyor? O kadar çalıştınız ki, çalışmalarınızı hayata geçirmek için doğru zaman gelmiş gibi duruyor. Hareket zamanı. Önce kendi içsel ve dışsal dengenizi kurmalısınız. Azminiz ile üstesinden gelemeyeceğiniz konu kalmayacaktır.

Yengeç Burcu ;

Yengeç burcu ve yükselen yengeç burçlarını  neler bekliyor? Eril figürlerden gelecek destek, maddi ve manevi konularla ilgili bolluk ve bereketinizi artıracak. Başarılarınızın artacağı süreçler içerisindesiniz. Hayatınızdaki her şeyin güzel sonuçlanacağı süreçlerdesiniz. Sadece gelecek destekleri kabul etmeniz önemlidir.

Aslan Burcu ;

Aslan burcu ve yükselen aslan burçlarını  neler bekliyor ? Güven ve güvendiğiniz kişilere karşı olaylar sizi üzebilir. Üçüncü kişiler ve kalp kırıklıkları yaşamanız muhtemel görünüyor. Yaşadığınız  zorlukların aslında sizi güçlendirdiğinin sizde farkındasınız. Olaylar içerisinde oyalanmayınız . Gerekenleri görerek çıkabilirsiniz.

Başak Burcu ;

Başak burcu ve yükselen başak burçları  neler bekliyor? Seçim yapma zamanınız gelmiş. Eğer seçim yapmakta zorluk çekiyorsanız olaylar içerisinde önceliklerinizi belirleyiniz. Yaptığınız analizler ve tercihleriniz sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır.  Kararlar ve tercihler gündem konularınız o yüzden önceliklerinizi belirleyiniz.

Terazi Burcu ;

Terazi burcu ve yükselen terazi burçları  neler bekliyor? Kendinizi ve inançlarınızı savunun, kendinize güvenin , savaşa girmekten ziyade yetkisi olan kişilerin niteliklerine bakarak ona göre ilerleyebilirsiniz. Savaşta gibi hissetmeniz anlamsız. Analizlerle doğru hareket ederek doğruları göreceksiniz.

Akrep Burcu ;

Akrep burcu ve yükselen akrep burçları  neler bekliyor? Krizler, beklemeye aldığınız konuların gün yüzüne çıkması, sonuçlarında almanız gereken kararlar bu haftanın önemli gündemleridir. Aslında genele baktığınızda şimdiye kadar yapamadığınız ve beklemeye aldığınız konular için harekete geçme zamanı olduğunu söylemeliyim.

Yay Burcu ;

Yay burcu ve yükselen yay burçları  neler bekliyor? Aklınıza da belki de gitme kararı mevcuttur. Eyleme geçirebilir misiniz? Bundan emin olabilir misiniz? Fakat mutlu olmadığınız olaylar içerisinde kalmak size göre değil bunu söyleyebilirim. Düşüncelerinizi eyleme geçirmenizi öneriyorum.

Oğlak Burcu ;

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları  neler bekliyor ? Aile ilgili konular ve maddiyat ilgili gündemler söz konusu olabilir. Miras yada büyük eve taşınma, birleştirici etkiler sizlerle görünüyor. Huzurunuz aile ile geçirilen vakitte bulabilirsiniz.

Kova Burcu ;

Kova burcu ve yükselen kova burçları  neler bekliyor ? Ortamlar içerisinde motive eden ve kişileri eyleme geçiren siz olabilirsiniz. Sahneye çıkma vaktiniz gelmiş görünüyor. Düşüncelerinizi dile getirmekten çekinmeyin, düşünceleriniz birilerine ışık olabilir.

Balık Burcu ;

Balık burcu ve yükselen balık burçları  neler bekliyor? Evlenmek isteyen balıklar eyleme geçebilirler. Duygusal olarak kendilerini iyi ve doyuma ulaşmış hissedebilirler.  Çocuklarla ve güvenli ortamlarda vakit geçirmek iyi gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir