KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

29 Mart – 4 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçlarının hayatında onları yaralayan durumlar mevcut görünüyor. Bunların içinde boğulmak mı istersiniz? Yoksa bu döngüden çıkarak kendinizden emin adımlarla yol almak mı? Bu soruları kendinize sorarak yeni haftaya odaklanmanızı öneririm.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları duygusal konularla ilgili yeni başlangıçlar yapabilirler. Bunlar tek seferlik fırsatlar olabilir. Beklentiye girmemelerini öneririm. Olaylar sizin istediğiniz şekilde ilerlemeyebilir. Kendinizi bu konuda doldurarak beklenti durumunuzu yükseltmeyin.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burcu dişil enerjiyle ilgili durumlarda cambazlık yapabilirler. Ayrıca bu cambazlığı stratejik hamleler ile gerçekleştirebilirler. Bu dişil enerji anne, teyze, kuzen, eş, işyerindeki kadın figurler olabilir. Oluşabilecek durumlardan kurtulmak içinde farklı farklı cambazlıklar yapılabilir gibi duruyor.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları odaklandıkları şeyler için acele etmemelerini ve ani kararlar vermemelerini öneririm. Aslında istediklerine ulaşmaları an meselesi.. Aceleci davranarak olaylara müdahale ederlerse konuların şekli değişebilir.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları denge kurmaya çalışırken aşırıya kaçma durumları olabilir. Egolarının ön planda olacağı bir hafta olabilir. Egolarını kendilerine yönelik konularda kullanarak güzellikleri ortaya çıkartabilirler. Fakat bunu dışarıya kullandıkları takdirde denge kurmakta sıkıntı yaşayabilirler.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları yarım kalmışlıklar ile ilgili geçmişten gelen ve tamamlanacak konular gündemlerinde olabilir. Bu konuları görmek istemeyebilirler. Önceden size yapılanları düşünerek negatif alanlara yönelmekten ziyade tekrar karşıma çıkma sebebi ne olabilir diyerek bakış açınızı değiştirmenizi öneririm.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları bitişler, ayrılıklar ve güvendikleri kişilerle ilgili sarsıcı durumlar yaşayabilirler. Olayalar bu hafta uykusuz kalmalarına ve kafalarında konuları büyütmelerine neden olabilir. Fazla düşünmek yerine hobilerinize yönelmelerini tavsiye ederim.

Akrep Burcu

Akrep burcu ve yükselen akrep burçlarının keyifleri bu hafta yerinde. Fakat bu rehavetlikle devlet daireleri ile ilgili olan işlerini askıya almamalarını öneririm . Ben demiştim halleri bu hafta yüksek olabilir. Akrebin ‘bu işin arkasında bir iş var’ tavrı bu hafta yükselebilir.

Yay Burcu

Yay burcu ve yükselen yay burçları bu hafta denge kurmaya çalıştığınız konular gündeminiz fakat bu dengeyi sağlamaya çalışırken korkularınız , şüpheleriniz gün yüzüne çıkabilir. Bunlar gün yüzüne çıkarken denge kurmanız kolay olmayabilir. Bu konulara bu hafta özen göstererek konuları çözümlemenizi öneririm

Oğlak Burcu

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları bu hafta isteklerine özen göstermeliler. Çünkü düşündükleri şeylerin olduğunu ve istediklerine hızlı bir şekilde ulaşacakları bir dönemdeler. Bu hafta sizlerin şanslı haftası… Aklınızdan geçen en küçük şeyin bile gerçekleşeceği bir hafta olabilir.

Kova Burcu

Kova burcu ve yükselen kova burçları bu hafta somut konularla ilgili kutlamalar yapılabilir. Bu hafta güzel buluşmalar ve maddiyat ile ilgili gelişmeler olabilir. Olan gelişmeler kutlama yapılacak gelişmeler olsa bile istediğiniz hızda gelişmeyebilir. Oluruna bırakmaLARI güzel olabilir.

Balık Burcu

Balık burcu ve yükselen balık burçları bu hafta karar almaları gereken konularla ilgili sakin davranarak olayları sonuçlandırabilirler. Kendilerinden emin oldukları tercihler yapmanın tam zamanı… Bu konuda tercih ettikleri konu her ne olursa olsun geride bırakmalılar. Böylelikle şimdiye kadar onların önüne engel olduklarını göreceklerdirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir