KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

28 Haziran – 4 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

 • Koç Burcu;
Koç burcu ve yükselen koç burçlarını bu hafta neler bekliyor ? Ulaşmak için kendinizi kaybederek çalışacağınız bir hafta olabilir. Bunların emeklerini alacağınız bir döneme girmişsiniz. Yükünüz ne kadar ağır olsa da sonuç güzel görünüyor.
 • Boğa Burcu ;
Boğa burcu ve yükselen boğa burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Duygularınızın yüksek olduğu ve sezgilerinize kulak vermeniz gereken bir hafta içerisindesiniz. Gereksiz kaygı ve korkularınız sizleri negatife götürür. O yüzden bunlardan uzaklaşarak pozitif olmak sizlere iyi gelecektir.
 • İkizler Burcu ;
İkizler burcu ve yükselen ikizler burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Hayatınızda bu hafta aşk ve duygusal ilişkilerle ilgili gündemler söz konusu görünüyor. İki kişi arasında kalabilirsiniz. Ayaklarınızı yerden kesen bir aşk macerası sizlere doğru gelebilir. Bu haftanızı iyi değerlendirin.
 • Yengeç Burcu ;
Yengeç burcu ve yükselen yengeç burçlarını  neler bekliyor? Uzun vadeli planlarınızı ve kararlarınızı hayata geçirirken sevgi dolu ve şefkatli olmaya özen göstermenizi öneririm. Başarıya ulaşmak ve emeklerinizin karşılığını almak sizlere iyi gelebilir.
 • Aslan Burcu ;
Aslan burcu ve yükselen aslan burçlarını  neler bekliyor? İnandığınız konularda ne kadar tutkulusunuz, konuya ne kadar bağlısınız ve istiyorsunuz? Bu hafta bunlarla ilgili gündemler söz konusu olabilir. Kendinizden emin tavrınız önemlidir.
 • Başak Burcu ;
Başak burcu ve yükselen başak burçları  neler bekliyor? Hayatınızda olabilecek çoğu şeyin vadesi gelmiş. Sizin için doğru zaman… Sadece kendinizi duygusal olarak öyle bir buhrana sokmuşsunuz ki burada önünüzü göremeyecek kadar negatifsiniz.
 • Terazi Burcu ;
Terazi burcu ve yükselen terazi burçları  neler bekliyor? Başlangıç yapmayı istediğiniz konularla ilgili aslında kendinize, bilginize güverek adım atmanız ve basiretsiz davranmamanız size iyi gelebilir. Böylelikle sonuca ulaşabilirsiniz.
 • Akrep Burcu ;
Akrep burcu ve yükselen akrep burçları  neler bekliyor? Çalış çalış nereye kadar yeter artık modu ve bir bıkınlık hali söz konusu olabilir. Dengeye gelerek bir silkelenmek iyi gelebilir. Kendinize gelin demek istiyorum.
 • Yay Burcu ;
Yay burcu ve yükselen yay burçları  neler bekliyor? Uzun vadeli planlarınız için karar verdiyseniz gerçekçi bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Kendinize güvenin ve artık başlayın. Korkular sizi hedeften uzaklaştırır.
 • Oğlak Burcu ;
Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları  neler bekliyor? Hedeflediğiniz beklemeye aldığınız konuları hayata geçirmenin vakti gelmiş görünüyor. Bu sebeple sizlerde artık hedefinize odaklanarak kaldığınız negatif halden sıyrılıp, harekete geçebilirsiniz.
 • Kova Burcu ;
Kova burcu ve yükselen kova burçları  neler bekliyor? Sevdiğiniz şeyleri meslek haline getirdiyseniz parlamamanıza ve görünür olmamanıza engel bir durum kalmamış demektir. Yıldızınız parlıyor şans sizden yanadır.
 • Balık Burcu ;
Balık burcu ve yükselen balık burçları  neler bekliyor? Fikirlerinizi artık eyleme geçirme vaktidir. Hayatınızda olan radikal ve parlak fikirleri eyleme geçirmekten korkmayın ve hemen başlayın.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir