KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

26 Temmuz – 01 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu ;

Koç burcu ve yükselen koç burçlarını bu hafta neler bekliyor? Emek verdiğiniz konularla ilgili başarı kazanabilirsiniz. Burada sabırsız ve aceleci davranmak aslında heyecanınızdan kaynaklanabilir. Önünüze çıkan süreçleri sakin ve yaratıcı şekilde davranarak değerlendirmeniz haftayı kolaylaştıracaktır.

Boğa Burcu ;

Boğa burcu ve yükselen boğa burçlarını bu hafta neler bekliyor? Kaçtığınız ya da cambazlık yaparak atlatmaya çalıştığınız olaylar aslında dileklerinize ulaşmanız için yaşanıyor olabilir. İç huzurunuzu yakalayarak, neler istediğinize odaklanarak onları gerçekleştirmeye çalışmalısınız. Bu size iyi gelecektir.

İkizler Burcu ;

İkizler burcu ve yükselen ikizler burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Duygusal konular ve yeni fikirler bu haftanızın gündemi olabilir. Fikirlerinizi ifade etmeden önce bir süzgeçten geçirmenizi önerebilirim. Duygularınızla ilgili konularda da çocuklar gibi şen olabilirsiniz. Kendinize dönerek spritüel yeteneklerinize de odaklanabilirsiniz.

Yengeç Burcu ;

Yengeç burcu ve yükselen yengeç burçlarını bu hafta neler bekliyor? Yeni fırsatlar ayağınıza geliyor ve bunlar olur iken anne figurleri ve dişi enerjilere dikkat etmeniz önemlidir. Ayrıca sizleri uyaran kişileri de kulak arkası etmediğinizde önünüzde durabilene aşk olsun.

Aslan Burcu ;

Aslan burcu ve yükselen aslan burçlarını bu hafta neler bekliyor? Çalışırken önünüze gelen fırsatları görmüyor olabilirsiniz. İş ve maddesel konular gündeminizde. Bu konularla ilgilenirken diğer gündemlerinizi unutmamanız sizler için iyi olabilir.

Başak Burcu ;

Başak burcu ve yükselen başak burçlarını bu hafta neler bekliyor? Düşünceler ve ikilikler arasında kalarak kendinizi negatif durumlarda olmak yerine, olan durumunuzu korumanızı öneririm. Negatif düşünceler sadece uykularınızı kaçırabilir. Zihnimiz bu hafta aktif olduğundan meditasyon ve yoga önerebilirim.

Terazi Burcu ;

Terazi burcu ve yükselen terazi burçlarını bu hafta neler bekliyor? Karar verip gitmek istediğiniz konular zihninizde fakat eyleme geçemiyor görünüyorsunuz. Bu konularla ilgili kendinizi ve diğer durumları beklemeye almışsınız. Beklemekten ziyade düşüncenizde netleştiklerinizi hayata geçirmeniz sizler için iyi olabilir.

Akrep Burcu ;

Akrep burcu ve yükselen akrep burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Bazı konulara uzaktan bakıp ne yapacağınızı bilmez haller içerisinde olabilirsiniz. Özellikle para ile ilgili konular olma ihtimalide yüksek görünüyor. Olduğunuz durumu stabil korumanız elinizdekilerin değerini anlamanız için önemli görünüyor.

Yay Burcu ;

Yay burcu ve yükselen yay burçlarını bu hafta neler bekliyor? Zihin ve düşünceler baya aktif. Bu nedenle aktif zihindeyken acele etmeden tüm düşünceleri iyice analiz ederek hayata geçirmek doğru olabilir. Aceleci tavırlar ve istediğiniz zamanda olmayan her şey sizi öfkelendirebilir.

Oğlak Burcu ;

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçlarını bu hafta neler bekliyor? Kadersel döngüler karşılaşmalar gündemde olabilir. Eril enerjilerle yeni başlangıçlar ve kadersel konular gündem olabilir. Oğlak burcu olduğu için aşka pek yoramasam da, yaşadığı iş yoğunluğundan belki de aşk olur.

Kova Burcu ;

Kova burcu ve yükselen kova burçlarını bu hafta neler bekliyor? Aşk ile yaptığınız çabaladığınız konularla ilgili dönüşler başlayabilir. Siz samimi olun hedefe odaklanın ve çalışın. Tabi ki engeller olabilir bunlar sizlerin aşamayacağını engeller değildir.

Balık Burcu ;

Balık burcu ve yükselen balık burçlarını bu hafta neler bekliyor? Para ile ilgili konular gündemdeyken;  hayatınızı yaşamak istediğimiz ve paraları harcamak isteyeceğimiz bir hafta olabilir. Paranızı akıllıca harcamanız bu hafta önemli. Sonrasında sıkıntı yaşamamak için bunu öneririm .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir