KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

26 Nisan – 02 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları aile ile ilgili konular gündemleri olabilir. Yeni bir ilişki başlangıcı yaşayan koç burçları var ise bu aşk ile ayakları yerden kesilebilir. Bu aşk ya da beraberlik onların kendilerini tamamlamalarına neden olacağa benziyor. Bugüne kadar kolaylıkla olmayan tüm konuları artık kolaylıkla sonuçlanacak.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları hayalleri ile ne kadar çok zaman kaybettiklerini görecekler. O kadar çok hayal aleminde kalmışsınız ki; gerçek hayata döndüğünüzde eylemlerinizde sıkıntılar yaşayıp, zorlanabilirsiniz. Aslında kolayca halledeceğimiz konularda basiretiniz bağlanacağından dolayı konuları uzatacak gibi görünüyorsunuz. Boğa burçları kendinize gelmeli ve ayaklarınızı yere sağlam basmalısınız. Gerçekçi olursanız bu haftayı kolaylıkla geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burçları depresif halleri ile kendi içlerine yöneleceklerdir. Bu depresif haller negatif enerjinizi arttırabilir. Depresyona girerek kendinize yüklenebilir, sıkıntıyı büyütebilirsiniz. Benim sizlere önerim negatifte kalmak yerine kendi meziyetlerinize ve içinizde çözmen,z gereken konulara odaklanarak hayatınıza katkıda bulunmanız…

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları geçen haftaki depresif ve negatif hallerinden çıkıyorlar. Bu haftaya şanslarla, güzelliklerle başlıyorlar. Yıldızlarının parlayacağı , şans ve güzelliklerin onlardan yana olacağı bir hafta bekliyor . Duygusal davranmadıkları sürece bu hafta akıllarında olan çoğu konunun cevabını alabilirler ve gerçekleştirebilirler.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları beklemeye aldıkları konularla ilgili aslında ne kadar doğru bir karar verdiklerini anlayacakları bir hafta geçirebilirler. Gizli kalmış konular bu bekleme süresinde onlara sunulmuş olabilir. Tabi ki dedikodusu bol bir hafta geçirebilirler. Bu donelerin ve duyduklarının hepsini toplayarak mantıklı bir yol çizebilirler. Kalp sağlıklarına da bu hafta özen göstermelerini öneriyorum.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları beklemeye aldıkları konularla ilgili artık harekete geçecekler. Hedeflerinizi gerçekleştirme zamanının geldiğini söyleyebilirim. Hayatınızda beklettiğiniz konular her ne ise evet tam zamanı gelmiş diyebiliriz. Bu süreçte rüyalar ve bilinçaltı konularda aktif görünüyor.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları duygusal olarak kararlar alıp hareket edecekleri süreçlerin olduğunu söyleyebilirim. Aldığınız kararlardan emin misiniz? Dönüp geçmişi hatırlayarak daha önceden aldığınız kararları sorgulayacak ve onları düşüneceksiniz gibi gözüküyor. Gizli kalmış konular veya şüphelendiğiniz durumlar karşınıza çıkabilir.

Akrep Burcu

Bu hafta akrep burcu ve yükselen akrep burçlarına kendilerini parlatacakları süreçlerde egolarına yenik düşmemelerini öneririm. Çünkü egoları süreçlerde ellerini kollarını bağlayarak onları zorlayabilir. O yüzden bu hafta tutulma etkisi ile kendi içlerinde olan güzelliklere odaklandıkları takdirde, bir savaş vermelerine gerek kalmayabilir.

Yay Burcu

Bu hafta Yay burcu ve yükselen yay burçları iletişim ile ilgili konularınız gündeminizde görünüyor. Bu konular istediğiniz gibi olmadığı takdirde kendinizi kapatma, içinize kapanma durumunuz olabilir. İletişim ve haberleşme konularından para kazanan yay burçları yaptığınız iş ile ilgili maddi beklentiler istediğiniz gibi yoluna girebilir.

Oğlak Burcu

Bu hafta Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları ilişkilerle ilgili konularda bitişler söz konusu olabilir. Bu bitişler beklenmeyen bir şekilde gerçekleşebilir. Karşı taraf size ne şekilde gelir ise gelsin, konu sizin için bittiğinden dolayı dönüp bakmayacağınızı söyleyebilirim.

Kova Burcu

Bu hafta kova burcu ve yükselen kova burçları yeni başlangıçlar, evlilik , nişan yada ortaklık konuları gündeminiz olabilir. Bunlar olur iken bu durumların size bolluk, bereket ve güzellikler getireceğini bilmenizi isterim . Gizli kapaklı, arkanızdan çevrilen işler karşınıza çıkabilir.

Balık Burcu

Bu hafta balık burcu ve yükselen balık burçları başarılarının ve emeklerinin sonuçlarını alacakları süreçler yaşayabilirler. Kendilerinden emin olduklarında ve kendilerini dengede tuttuklarında ilahi adaletin onlardan yana olacağını anlayacaklar. Her şeyi oluruna bıraktıkları takdirde şans onlardan yana olacak ve güzelliklerle buluşacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir