KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

24 – 30 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları çocuklar veya bizden yaşça küçük kişilerle gündemlerimiz söz konusu olabilir. Eyleme geçemediğimiz ve bizi düşündüren konularda çocukluğumuza dönerek duygu durumlarımızı dagözlemlemek farkındalık oluşturabilir.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları hayatında ani hareket ettiği konularda egolarına ekstra dikkat etmelerinde fayda görüyorum. Ayrıca bizden üst ve eril kişilere karşı öfkelenme  konusunda farkında olup sakin davrandığınız takdirde haftayı kolay geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burçları geçmişinizde savaş verdiğiniz ve hıncınız olan konularla ilgili kadersel konular gündeme gelebilir. Düşüncelerinizde sakin ve çözüm odaklı olduğunuzda konuların size olumlu şekilde geldiğini görebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları bolluk bereket enerjisi içerisinde, kendi değerinizi anladığınız dileklerinizle buluşabileceğiniz güzel bir hafta içerisindesiniz. Bu hallerinizde dişi enerjilerden destek alabilirsiniz.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları karar verip bıraktığınız ve terk ettiğiniz konulara dönüp bakmadığınız takdirde hedeflerinize daha kolay odaklanıyorsunuz. Hedeflerinize odaklandığınız takdirde sizin önünüzde duracak bir engel bulunmamaktadır.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları maddi konularla ilgili cimri olabilirsiniz. Keskin konuşmalar karşısında kendi içinize dönerek olayları analiz etmekte sizin için bir tercih olabilir.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları geçmişten tanıdığınız, bildiğiniz kişilerden geri dönüşler olabilirsiniz. Tabi ki önünüze bakmanızı önerebilirim. Çünkü beyaz atlı prensiniz atına binmiş geliyor. Şimdiye odaklanmanız size iyi gelebilir. Geçmişi geride bırakmalısınız.

Akrep Burcu

Bu hafta akrep burcu ve yükselen akrep burçları maddiyat ile ilgili dilediğiniz ve beklediğiniz paralar istediğiniz miktarda olmasa bile bir kısmı gelebilir. Dileklerinizin maddi tarafı yavaş yavaş ve emin adımlarla gelmekte.

Yay Burcu

Bu hafta Yay burcu ve yükselen yay burçları hedeflendiğiniz konularda üzerinize düşeni yaptıysanız artık sizin döneminiz başlamış demektir. Hedeflerinizin ekmeğini yeme vakti gelmiş. Tabi ki çalışmaya devam, emek vermeden olmaz.

Oğlak Burcu

Bu hafta Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçlarının duyguları ve bilinçaltı bir dalgalı bir durgun… Gündeminiz kararsızlık olabilir mi ? Oğlak burcu olarak duygulardan sıyrılarak bir karara vardığınız takdirde her şey kolaylaşacak. Bu hafta karar haftanız diyebilirim.

Kova Burcu

Bu hafta kova burcu ve yükselen kova burçları yeni başlangıçlar için şans  her türlü sizin yanınızda ve bu şansınız uzun vadede çoğu konuda sizleri destekleyebilir. Duygusal ve maddi konularda bu hafta en iyi burcumuzsunuz diyebilirim. Yeni başlangıçlara hazır mısınız?

Balık Burcu

Bu hafta balık burcu ve yükselen balık burçları depresif hallerinizden sıyrılmak için aileleriyle vakit geçirebilir ve hayvanlarla ilgilenebilir. Bu halinizi eylemde olarak değiştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir