KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

23 – 28 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçlarını neler bekliyor? Koşulsuz sevgi ve aşk sizinle olabilir. Kalbinizdeki durumları ancak sevgi ile aşabilirsiniz. Beklentileriniz yoğun ve düşünceler aktif olabilir. Kalbinize dönerek gerçekten sevdiğiniz şeylere baktığınızda anlayabilirsiniz.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçlarını neler bekliyor? Rüyalar , sezgiler baya yoğun görünüyor. Kitaplarla ve yeni bilgiler almakta kendinizi aç hissedebilirsiniz. Kalabalıklardan uzaklaşarak kendi başınıza kalmak sizlere iyi gelecektir.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burçlarını bu hafta neler bekliyor? Küslükler bitiyor, kendinizi tamir edilemez dağılmış bir halde hissedebilirsiniz. Önce kendinizden sonrada etrafınızdan başlamanız bu süreçte doğru görünüyor. Barışmalar ve iletişimin yüksek olacak.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçlarını neler bekliyor? Mutlu olduğumuz anları düşünerek, huzurlu olabiliriz. Anlık mutluluklardan ziyade kendimizi daima mutlu edecek şeyleri bulup onlara odaklanmamız ve onları hayata geçirmemiz doğru görünüyor.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçlarını neler bekliyor? Kararlı  olma, ne istediğini bilme ve emin olma bu haftanın gündemleri arasında yer almaktadır. Vazgeçmeden ilerlemek ve işlerini ihmal etmemeye özen gösterin .

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçlarını neler bekliyor? Tutku ile yaptığınız her şey önemini artıracak. Gülümsemek size iyi gelecek. Enerjilerinizin yüksek olduğu kendinden emin ve özgüveni oturmuş şekilde ilerleyeceksiniz.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçlarını neler bekliyor? Ne istediğinize karar verin . Ne istediğini bilmediğin takdirde hayatındaki her şeyi israf edeceksin . Bu da bolluk ve bereketinizi zora sokabilir. O yüzden özellikle saçılmadan her konuda mantıklı hareket ederek harcama yapmak önemli görünüyor.

Akrep Burcu

Bu hafta akrep burcu ve yükselen akrep burçlarını neler bekliyor? Ektiğinizi biçme zamanı, armağanlar ve güzelliklerle buluşma vaktidir. Toprakla ilgilenmek size iyi gelecektir. Yaşadığınıza herşeye şükredeceğiniz zamanlardasınız.

Yay Burcu

Bu hafta Yay burcu ve yükselen yay burçlarını neler bekliyor? Ben değil biz olmayı öğreneceğiniz, ilişkilerde ve hayatınızda neler isteyeceğinizi anlayacağınız dönemlerdesiniz . Kendinden net içini dışını anlayan  bir olmak size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu

Bu hafta Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçlarını neler bekliyor? Hayatınızda hiç bir şeyin tesadüf olmadığını , yaşanılanların nedeni olduğunu anlayabilirsin. Yaşamını derinlemesine inceleyerek buraya nasıl geldiğini görebilirsin .

Kova Burcu

Bu hafta kova burcu ve yükselen kova burçlarını neler bekliyor? Yaptıklarını görüp memnun olmayarak , kalıpları yıkma zamanı geldiğini düşünebilirsin . Yeniyi kucaklama vaktidir.

Balık Burcu

Bu hafta balık burcu ve yükselen balık burçlarını neler bekliyor? Güneş parıl parıl parlarken sizin de parlama vaktiniz gelmiş olabilir. Güneş gibi olun ve geceye aldırmayın. Ay bile ışığını güneşten alıyor. Sizin de zamanınız gelmiş demek ki…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir