KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

22-28 Şubat Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları hedeflerinin önlerindeki tek engel  öfkeleridir. Bunu kontrol ettikleri taktirde hedefleri için tüm yollar kolaylıkla açılacaktır.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçlarının keskin konuşmaları yüzünden önlerine gelen fırsatları kaçırmalarına neden olabilir. Ben bilirim halleri bu hafta sizlere zarar verebilir. Dikkatli olmanızda fayda var.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burcu kalplerini kıran durumlardan sıyrılarak kendilerini yeni başlangıçlara yönlendirdiklerinde hayat onlara güzelliklerini sunacaktır.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları için karar aldıkları konularla ilgili geriye bakmadan ilerlemeye devam ettikleri takdirde, kendi dengeleri bularak hayatlarına yeniliklere yer açabilirler.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları sinirlendikleri ve öfkelendikleri durumları beklemeye almaları ve kendilerini sakinleşmeleri olayları yönetmeleri için doğru bir yöntem olacaktır.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları kurdukları hayallere ulaşmaları için hayat onlara fırsatlar sunabilir. Bunları değerlendirmeleri hayatlarına yeni bir yön verebilir.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları yeni karar alacak ve aldıkları kararlarının arkasında durduğu takdirde hedefine ulaşmak için tek engelin kendileri olduğunu göreceklerdir.

Akrep Burcu

Akrep burcu ve yükselen akrep burçları için bu hafta duyguları yoğun olacaktır. Öfke kontrollerinde sıkıntılar yaşayabilirler. Ani kararlar ve keskin konuşmalar pişmanlık yaratabilir.

Yay Burcu

Yay burcu ve yükselen yay burçları bu hafta maddi konular yüzünden elleri kolları bağlanabilir. Olayların üstüne gitmek yerine soğumasını beklemek iyi gelecektir.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları için yaşadıkları korkular ve şüpheler kendi iç dünyalarında durumları çözümlemelerine ve kendilerini tamamlanmalarına neden olacaktır.

Kova Burcu

Kova burcu ve yükselen kova burçları bu hafta hayal kırıklığı yaşadıkları durumlarda arkalarına bakmadan gitmeleri onlar için en doğru yol olacaktır.

Balık Burcu

Balık burcu ve yükselen balık burçları için bu hafta aldığınız kararları eyleme geçirme vaktidir. Artık seçim yaptığınıza göre hareket vakti gelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir