KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

22 – 28 Mart Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçlarının öfkeleneceği konular gündeme gelebilir. Etrafınızdaki kişilerin size destek olup sakinleştirdiği durumları göz ardı etmeyin. Eylemlerinizde sakin kalmanızı ve durumu inceleyerek emin adımlarla ilerlememizi öneririm. Aşk ile ilgili konularda pek geri adım atmayacağınızı söyleyebilirim.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları kendindeki gücü fark ederek eyleme geçecek gibi duruyor. Kararlarınızı uygulayacağınız bir hafta olacaktır. Tabi ki eyleme geçerken kendi içinizdeki gücün neler yapabileceğini farkında olarak bu durumu yaşayabilirsiniz. İlişkilerle ilgili gündemlerinizde muhakeme ederek ilerlemeleri söz konusu olacaktır.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burcu tek seferlik fırsatlarını eyleme dökerek iyi değerlendirebilirler. Etraflarında olan kişilerle beklenmedik durumlar yaşayabilirler. Böylece o kişilerle görüşmelerini bitirebilirler. İlişkileri ile ilgili konularda bitişler yaşayabilirler.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları para ile ilgili konularda beklenmedik ödemeler yaşayabilirler. İstedikleri yada bekledikleri paralar var ise bekledikleri rakamlar gelmeyebilir. İlişkilerle ilgili konularda soğukluk olabilir ve karar alarak bitişler gündeme gelebilir. Aldıkları kararlarda geri dönmeyi düşünmeden tüm hesapları kapatarak gidebilirler.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçlarını bitişler ve ayrılıklar gibi gündemler bekliyor. Karar alamadığınız konularla ilgili artık bir karar vererek diğer tercihi arkada bırakmalarını ve  önlerine bakmalarını söyleyebilirim. İlişkileri ile ilgili konularda artık içlerinde bulunup şikayet ettikleri konuları sonlandırabilirler.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları içinizdeki gücün ve yaptıklarınızın farkına varabilirsiniz. Egonuzun yüksek olduğu bir hafta olacak gibi duruyor. Meziyetlerinizi ortaya çıkartacak şekilde kendinizi besleyerek yaptığınız işlerde başarı getirecek konular bulabilirsiniz. İlişkilerle ilgili geçmişten gelecek kişileri affetme ya da bir barışma durumu gündeminizde olabilir.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları biraz tembellik yaparak istediklerinin olmasını bekleyebilirler. Kendi içsel durumlarını dengelemelerini öneririm . Ayrıca ikili ilişkilerde tartışmamanızı tavsiye ederim . Tartıştığınız durumlarda da kendi haklılığınızı düşünebilirsiniz. Konulara objektif bakmanız gerekiyor.

Akrep Burcu

Bu hafta akrep burcu ve yükselen akrep burçlarını hırsının esiri olmamaları konusunda uyarmak istiyorum. Geçmişte yaşadığınız konular gündeminizi ve zihninizi meşgul edebilir. İlişkiler ile ilgili yeni birileri ile tanışmalar, karşılaşmalar olabilir.

Yay Burcu

Yay burcu ve yükselen yay burçları bu hafta üzerlerine gereğinden fazla yük alabilirler.Bu durumdan dolayı öfkeli olabilirler ya da tam tersi eğlenebilirler. Tercih tamamiyle siz de görünüyor. İlişkilerle ilgili konularda söylemleriniz ve öfkeleriniz konuları olmadık yerlere getirerek, beklemediğiniz sonuçlar doğurabilir.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları bu hafta güçleneceğiniz ve gücünüzü hissedeceğiniz bir hafta olacağa benziyor. Ayrıca eril enerjilerden bu konuda destek alabilirsiniz. İlişkilerle ilgili kendinizden yaşça büyük olgun kişilerle yeni başlangıçlar ve görüşmeler olabilir.

Kova Burcu

Kova burcu ve yükselen kova burçları bu hafta içlerine kapanarak ve sadece tek bir konuya odaklanacaklar. Duygusal olarak kendilerini iyi hissetmeyebilirler. Biraz depresif hallere girebilirler bu durumun farkına vararak kendilerini başka uğraşlara verdiklerinde toparlanabilirler. İlişkilerle ilgili geçmişten gelen kişiler ve önceden yarım kalan ilişkilerin tamamlanması gündem olabilir.

Balık Burcu

Balık burcu ve yükselen balık burçları bu hafta kendilerini yorgun ve bir şey yapmaz halde hissedebilirler. Yapacakları şeylerle ilgili olarak da kendilerini sıkışmış ve hareket edemez hissedebilirler. İlişkilerle ilgili ise beyaz atlı prens yada prensesleriniz yola çıkmış geliyor diyebilirim.

Bu haftalık kartlarımız bu şekilde haftaya görüşmek üzere 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir