KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

21 – 27 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu;

Koç burcu ve yükselen koç burçlarını bu hafta neler mi bekliyor? Ciddi değişim, dönüşüm ve karar alacağımız bir hafta geçirebiliriz. Bu kararları alır iken harekete geçtiğimiz konularda boşa çaba sarf etmiş gibi hissedebiliriz. Kararlarımızı sorgular halde olabiliriz. Bu durumu fark ederek emin adımlarla kararlarımızın arkasında durarak doğru yolda ilerleyeceğimiz görünüyor.

Boğa Burcu ;

Boğa burcu ve yükselen boğa burçlarını bu hafta  neler mi bekliyor? Hayatımızda kadersel süreçler içerisinde olabiliriz. Bu süreçlerde ne istediğimizden emin olup eyleme geçmemiz, olan her şeyin bizden yana ve pozitif olduğunu fark etmemiz, bizim için önemli bir nokta gibi görünüyor.

İkizler Burcu ;

İkizler burcu ve yükselen ikizler burçlarını bu hafta  neler mi bekliyor? Mal, mülk alma ve ev içerisine para harcama konularında dengemizin şaşabileceği durumlar söz konusu görünüyor. Dengeli kalarak hesap kitap konusunda kontrolü davranırsak haftayı kolay atlatabiliriz.

Yengeç Burcu ;

Yengeç burcu ve yükselen yengeç burçlarını  neler mi bekliyor? Kararımızı aldıysak şans bu hafta bizden yana görünüyor. Eyleme geçeceğimiz ve maddiyat ile tamamlanma yaşayacağımız hafta içerisindeyiz. Bu durumu pozitif şekilde değerlendirmek bizlere de iyi gelebilir. Aile ile vakit geçirmek ve zaman ayırmamız haftayı kolay atlatmamıza sebep olabilir.

Aslan Burcu

Aslan burcu ve yükselen aslan burçlarını  neler mi bekliyor? Ben bilirim hallerinizle ve eril enerjilerle dengeli olmamızı öneriyorum. Para ile ilgili konularımız gündemimizde yada iş yaptığımız kişiler maddi konuda güçlü kişilerle karşılaşma ve iş yapma gündemlerimiz olabilir.

Başak Burcu ;

Başak burcu ve yükselen başak burçları  neler mi bekliyor? Duygusal ve ailevi konularla ilgili tamamlanmalar yaşanabilir. Affedici olma, konulara duygusal yaklaşma gündemimizde görünüyor. Objektif olup, dengeli davranmayı sizlere öneriyorum. Bu hafta duygusal haller konulara net bakmanıza engel olabilir.

Terazi Burcu ;

Terazi burcu ve yükselen terazi burçları  neler mi bekliyor? Tartıştığımız ve üzerinde kafa yorduğumuz konuların artık gerekli olmadığını ve bir karar vererek yolunuza bakmanızın doğru olacağını söyleyebilirim.

Akrep Burcu ;

Akrep burcu ve yükselen akrep burçları  neler mi bekliyor? Aldığınız yüklerden dolayı kendinizi he rşeyden uzak ve yetişemiyor gibi hissedebilirsiniz. Kalp kırıklıkları ve sizi üzen olaylar bu hafta gündem olabilir. Burada ne kadar yük aldığınıza bakmanızı öneririm.

Yay Burcu ;

Yay burcu ve yükselen yay burçları  neler mi bekliyor ? Bu hafta işlerin sıkışması ve yoğunluğundan bunalıp uykunuzu kaçıran hallere girebilirsiniz. Kendinizi sıkışmış  ve işleri halledemeyecek gibi düşünebilirsiniz. Sakince neyi, ne şekilde yapacağınızı düşünmeniz doğru olabilir.

Oğlak Burcu ;

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları  neler mi bekliyor? Para ile ilgili konularda aceleci davranarak talep ettiğimiz sonuca ulaşmamızı geciktirebilir . Bu konu ile ilgili sakin olup neler yapabileceklerimize bakmak bizleri toparlayabilir.

Kova Burcu ;

Kova burcu ve yükselen kova burçları  neler mi bekliyor? Nasibiniz olan konular sizlere hızlı gelebilir. Bu gelişler olur iken duygularımız ve söylemlerimiz konusunda dikkatli olmakta fayda görüyorum. Ani çıkışlar sonuçları başka yerlere taşıyabilirler.

Balık Burcu ;

Balık burcu ve yükselen balık burçları  neler mi bekliyor? Denge sağlayamadığımız konularda dengeye geçmemizin bize pozitif geleceği konular gündemde olabilir. Bu hafta maddi ve manevi konularda dengeli olmalıyız. İlahi adaletin işlediği bir hafta geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir