KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

19-25 Nisan Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları hayal dünyanızda yaşayarak zaman kaybedebilirsiniz. Duygularda takılı kalmakta ve oyalanmakta biraz ısrarcı davranabilirsiniz. Kartlarım sizi gerçek hayatta olmanızı ve somut şeylerle kendinizi gösterdiğinizde ilerleyebileceğinizi belirtiyor.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları kendinizi tamamlama isteği duyacağınız ve bir şeylerin eksik kaldığını hissettiğiniz zamanlar yaşayabilirsiniz. Bunları yaşarken bir tamamlanma ve çıkış yolu arayabilirsiniz. Tabi ki düşünceleriniz bunlarla yoğun olurken dışarıya karşı keskin ve benim dediklerim olsun tavrınızı yumuşatmanız haftayı kolay geçirmenizi sağlayabilir.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burcu ikilemler, ikilikler gündemimizde gibi duruyor. Bu durum duygusal konuları zihnimiz mi yönetiyor yoksa kalbimiz mi sorusunu bize sordurtabilir. Burada da kendi içimize kapanarak konuları çözme taraftarı olabiliriz. Nisan süresini çoğu şeyden uzaklaşarak kendinizle geçirebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları depresif içinize kapandığınız süreçler artık kendinizi bile sıkmış ve daraltmış olabilir. Her şeyin aşırısının yararı yok ise bu duygu durumunda kalmanında yararı olmadığını anladığınızda dengeye gelerek olayları akışına bırakabilirsiniz.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçlar geçmişte özlemini duyduğunuz duyguların yoğunlaştığı bir süreçte olabilirsiniz. Eve dönmek gibi aslında bu özlem sizin için. Buradaki duygunun ne olduğunu anladığınızda işte geçmişle olan konuyu çözmeye başlamış olacaksınız ve geçmişe olan özleminizde çözümlenecektir.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları sevinçli haberler alarak kutlama yapacakları olaylar gündemleri olabilir. Ani gelişmeler onları harekete geçirebilir. Bu haberi almasalar pek harekete geçecekmiş gibi gözükmüyorlar. Bu hafta aldığımız haberlere dikkat edelim .

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları sağlıkla ilgili konulara bu hafta özen göstermelerini öneriyorum. Kendilerini halsiz hissettikleri anda olayı beklemeye almadan uyarıları dikkate alarak önlem almaları haftayı sağlık açısından stabil geçirmelerini sağlayabilir.

Akrep Burcu

Bu hafta akrep burcu ve yükselen akrep burçları karar verme zamanınız geldiyse kararı alıp yol alabilirsiniz. Bu karar size yeni ufuklar açacak ve bakış açınızı değiştirecektir.  Bunu yaparken etrafı yakıp yıkmanız ve aceleci davranmanız sizi hedefinizden uzaklaştıracaktır. Sakin kalmak size bu hafta iyi gelecektir.

Yay Burcu

Bu hafta Yay burcu ve yükselen yay burçları zamanında yaptıklarının görülmediğini, haklarının verilmediğini düşündükleri konularda rüzgarın yönünü kendilerine döndürecekler. Bu hafta kutlamak için nedenler olabilir. Size yapılanlar geçmişte kaldı siz önünüze bakın. Kendinizden eminseniz yol sizin yolunuzdur.

Oğlak Burcu

Bu hafta Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları istediklerini alacakları güzel haftaya giriş yapıyorlar. Etrafınızdaki kara kedilere dikkat etmenizi öneriyorum. İlişkilerde ve anlaşmalarda ciddiye binerek istediklerinizi yaptırabileceğiniz bir hafta. Şans ve güzellikler oğlakları istedikleri güç ile beraber geliyor.

Kova Burcu

Bu hafta kova burcu ve yükselen kova burçları istediklerinizin olduğu ve size özgüveninizi tekrardan kazandıracak olaylar yaşayabilirsiniz. Gizli kalmış olaylarda sizin önünüze düşerse şaşırmayın. Hakkınız olanı emeğinizle aldığınız için negatif şeyler gösterilecektir.

Balık Burcu

Bu hafta balık burcu ve yükselen balık burçları haftanın en aşık burcu. bu iş , para ve ilişkiler konusunda da olabilir. Yarım kaldığını tamamlanmadığını düşündüğünüz konular ne ise bu hafta tamamlanacaktır. Siz güzelliklere odaklanarak sadece size düşen adımı atın. .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir