KategorilerPozitif Yaşam Yazılar

19 – 25 Haziran Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu ;

Koç burcu ve yükselen koç burçlarını bu hafta neler bekliyor? Liderliğini yaptığınız konularla ilgili tutkulu ve kendinden emin olarak harekete geçeceğiniz olaylar gündeminizde olabilir. İç güdülerinize güvenin ve size verilen olumlu rolleri kabul edin.

Boğa Burcu ;

Boğa burcu ve yükselen boğa burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Para ile ilgili konuları akıllıca kullanmanız ve aşırıya kaçmadan değerlendirmeniz önemli görünüyor. Huzursuzluk veren konularda para kayıpları yaşanabilir. Temkinli olmakta fayda görüyorum.

İkizler Burcu ;

İkizler burcu ve yükselen ikizler burçlarını bu hafta  neler bekliyor? İki arada bir derede kalarak bitsin mi yoksa devam mı etsin dediğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Para ile ilgili konular negatif alana yönlendiriyor olabilir fakat duygusal durumlarda kendinizi güvende ve mutlu hissedeceksiniz. Bu durum bazı konularda karar vermenizi kolaylaştırabilir.

Yengeç Burcu ;

Yengeç burcu ve yükselen yengeç burçlarını bu hafta neler bekliyor? İnandığınız ve savunduğunuz konularla ilgili bir karar veremiyorsanız sezgilerinize güvenmelisiniz. Olan olayların farkında hareket etmeniz önemli. Siz neyi arzuluyorsunuz gündeminizdeki konu o olacaktır.

Aslan Burcu ;

Aslan burcu ve yükselen aslan burçlarını bu hafta neler bekliyor? Negatif konulara odaklanırken dışarıya karşı güçlü görünme çabanız sizi yoruyor. Farkında değilseniz bence fark etmelisiniz. Bünyeniz bunu kaldıramayabilir. Sağlık sorunları yaşamamak için bunlara dikkat etmeniz iyi olabilir.

Başak Burcu ;

Başak burcu ve yükselen başak burçlarını bu hafta neler bekliyor? Kararlı , azimli olduğunuzda ve yapacağınız işe odaklandığınızda talep ettiklerinizin gerçekleştiğini görebilirsiniz. Hayatın sizin için hazırladıklarını bir bilseniz o zaman talep ettiklerinize özen gösterebilirdiniz.

Terazi Burcu ;

Terazi burcu ve yükselen terazi burçlarını bu hafta neler bekliyor? Yeni başlangıçlar yaparken hayatınıza ektiğiniz tohumlar gelecekteki ödülleriniz olabilir. Buradaki çabalarınız ve yatırımlarınız önemlidir. Sadece gereksiz kaygılanmayı bırakmanız doğru olandır.

Akrep Burcu ;

Akrep burcu ve yükselen akrep burçlarını bu hafta neler bekliyor? Çok çalışarak gereğinden fazla yük almak hem kalbinizi kırmış hem de sizi yıpratmış görünüyor. Bu süreçte kendinizi rahatlatacak şeyler yapmanız ve bol bol dinlenmeniz size iyi gelebilir.

Yay Burcu ;

Yay burcu ve yükselen yay burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Hayal kurmak güzeldir . Bu hayallerinizi kendinizi yenilemek ve geliştirmek için kullanıyorsanız ne mutlu. Tam tersi şekilde kullanıyorsanız kendinizi oyalayabilirsiniz.

Oğlak Burcu ;

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçlarını bu hafta neler bekliyor? Duygusal ve bağışlayıcı olduğunuz durumlarda yapılan işler sizin hoşunuza gitmeyebilir. Arkanızdan iş çevriliyor gibi düşünerek duygularınızı hırsa çevirebilirsiniz. Burada konuları iyice analiz ederek duygularda kalmamak önemlidir.

Kova Burcu ;

Kova burcu ve yükselen kova burçlarınıbu hafta  neler bekliyor? Hedefe odaklanmışken durmak mı yoksa yola devam mı soruları gündeminizde olabilir. Sizi durduracak konular ya da olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Balık Burcu ;

Balık burcu ve yükselen balık burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Zafer kazanacağınız konularda fikir ayrılıkları ya da negatif konular gündemde olabilir. Bakış açımızı değiştirerek bir savaş içerisinde düşünmekten ziyade hedefe odaklanmak doğru olan gibi görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir