KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

17 – 23 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları maddesel konuların yeterli gelmemesinden dolayı bitişlerin yaşanacağı ve gitme düşüncelerinin  kafamızda oluşacağı bir süreç olabilir. Bu konularla ilgili yeni başlangıçlar için belki de bir şeylerin bitmesi gerekebilir. Unutmayın ki bitişler olmadan yeni başlangıçlara başlayamayız.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçlarının hayatında denge kurduğu şeylerin  kendilerine iyi geldiğini görebilirler. Ayrıca bu hafta ilahi adaletin işlediği konularla ilgili kutlayacağınız gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler yaşanırken kibrinize yenik düşmemenizi önerebilirim.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burçları duygusal konuların gündem olacağı belki de hayatınızın aşkının size yaklaştığı süreçler içerisine girebilirsiniz. Burada ego ve güç konusunda biraz kararsız kalabilirsiniz. Bu gücünüzü iyi bir ilişki için kullanmanız size iyi gelecektir.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları duygularımızla savaşmak yerine bu duygularımızı kabul ederek hayatımıza güzel şeyler çekebiliriz. İyi düşüncelere ve iyi dileklere  odaklanmak sizlere iyi gelebilir. Düşündüklerinizi çekme ihtimalleriniz bu hafta biraz yüksek görünmektedir.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları mart ayı içerisinde çalıştıkları ve emek verdikleri konuların maddi olarak karşılığını almaya başlayacakları süreçleri içerisine girmeye başladıklarını söyleyebilirim. Bu konularla ilgili gelen haberleri kutlamak sizlere iyi gelebilir.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları içsel keskin konuşmalarınız ve düşünceleriniz size iyi gelmese de; dışarıya karşı her şeyin iyi geldiğini ve iyi olduğunuzu göstermek zorunda olmadığınızı belirtebilirim. Söylediklerinizin ve düşüncelerinizin arkasında dururken. duygusal olarak kendinizi yıpratmamayı deneyebilirsiniz.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları denge sağlayarak yaptıkları iyilik ve kötülüklerin geri dönüşlerini yaşayacaklar. Bunları tesadüfi bir şekilde algılayabilirsiniz. Destek verdiğiniz her konunun ekmeğini alma zamanınız gelmiştir.

Akrep Burcu

Bu hafta akrep burcu ve yükselen akrep burçları maddiyat ile ilgili yeni başlangıçlar yaparken; üzerlerinde fazla yüklerin olduğunu farkedebilirler. Bazı hedeflere ulaşmak için yük almak doğru gelebilir. Bu kadar yük almak ne kadar doğru buna bakarak hareket etmek sizlere iyi gelebilir.

Yay Burcu

Bu hafta Yay burcu ve yükselen yay burçları bitiş yaşadıkları ve sona erdirdikleri konulardan yeni düşüncelerle atlatabileceklerini fark ettikleri takdirde bu konulardan hemen sıyrılabilirler. Düşüncelerine odaklanarak konulardan kolayca çıkabilecekleri şeyleri buldukları takdirde bu süreç onlar için kolaylaşacaktır.

Oğlak Burcu

Bu hafta Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları duygusal konularla ilgili yeni başlangıçlara başlayacakları süreçler ve bu konuların istedikleri şekilde sonuçlanabileceği ilişkilere başlayabilirler.

Kova Burcu

Bu hafta kova burcu ve yükselen kova burçları keskin konuşmaların ve düşüncelerin geri dönüşlerini bu haftaalabilirler. Konuşmalarında esnek ve yapıcı olmaları onlar için haftayı sakin atlatmalarına sebep olabilir.

Balık Burcu

Bu hafta balık burcu ve yükselen balık burçları geçmişte savaş verdiğiniz ve emek verdiğiniz konulara gergin davranmayı bıraktığınız takdirde somut olarak geri dönüşleri alabileceğiniz süreçler içerisindesiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir