KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

15-21 Şubat Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları maddiyat ile ilgili konuların olgunlaşmasını bekleyebilirler. Somut konulara uzaktan bakmayı tercih edebilirler. Ayrıca yoğun bir hayat yaşayanlar kendilerine mola verip, bedenlerini dinlendirebilirler. Yeni proje fikirleri olanların bu konuda acele etmemeleri ve projeleri üzerinde daha detaylı düşünmeleri önem arz ediyor.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları hedeflerine ulaşacaklar. Kendi güçlerini fark edecekler. Hayatlarında çabaladıkları ya da emek verdikleri konularla ilgili sonuca ulaşacaklar. Hayatınızda olan durumlarla ilgili kontrolü elinize almak isteyebilirsiniz. Ayrıca sizi olumlu etkilemediğine inandığınız konuları hayatınızdan çıkaracak adımlar atabilirsiniz.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burcu fazlaca sorumluluk alarak kendilerine yük edinebilirler. Bu yükler sağlık sorunlarını gündeme getirecektir. Bu hafta ikizlerin hayatını haraketli entirikalar, sahtekarlıklar ve gizli işler gibi konular karıştırabilir. Ayrıca kendinizi eli işte gözleri oynaşta deyimini yaşarken bulabilirsiniz. Elinizdeki işlere odaklanırsanız istediğiniz sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları için biraz bıkkın ,önünü görmez, durgun bir süreç olabilir. Ruh halleri yoğun düşünceler ile kendilerini oyalayabilir. Pozitif düşünmeye yönelirlerse tekrardan motivasyonlarını kazanacakları gözüküyor. Negatif düşüncelere yönelmeleri durumda ise karmaşık duygulara süreklenme durumları görünüyor. Bu süreçte değişken ruh halinizin farkında olursanız gelen fırsatları görebilir ve kaçırmamış olursunuz.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları gidişlere ve değişimlere hazırlanıyor. Bilinçaltları çok aktif. Anlık kararlar verip bulunduğunuz yerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. İçsel hesaplaşmalarınız zihninizi yorabilir. Vereceğiniz kararlar sizi üzebilir fakat atacağınız doğru bir adım geleceğiniz tahmininizden çok etkileyecek. Bazı bitişler yeni başlangıçlara neden olur bunu bilmek sizleri rahatlatabilir.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçlarının içsel dünyaları ile bulundukları ortamın dengesini sağlamaları önemli görünüyor. İçinizde çözümü olmayan konular kafanızı meşgul edebilir burada sakinleşebilerek başka şeylere odaklanmanız doğru görünüyor. Hobilerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları maddiyat ile ilgili konularda yeni girişimler yapabilirler. Bunlar beklediğiniz kadar büyük rakamlar olmasa da sizi rahatlatacaktır. Tek seferlik fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bunları düşünerek karar vermeniz sizin için en doğrusu olacaktır. Benzer fırsatların belki bir daha karşınıza çıkmayacağını unutmadan hareket etmelisiniz.

Akrep Burcu

Akrep burcu ve yükselen akrep burçları için bu hafta duyguların yoğunlaşacağı, yeni başlangıçların olacağı bir hafta olacak gibi görünüyor. İstediklerinizin olma olasılığı çok yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Olaylar sizi duygusallaştırabilir ve gözyaşlarımıza engel olmayabilirsiniz. Bu hafta yeni olabilecek her şey sizin için güzel şeylere gebe olacaktır.

Yay Burcu

Yay burcu ve yükselen yay burçları bu hafta neşe , mutluluk ve sevinç yaşayacakları olayların gündemde olacağı günlere uyanıyor. Pozitif olmaları hayatlarını kolaylaştıracaktır. Yay burçlarını uzun zamandır düşledikleri güzellikler ile dolu bir hafta bekliyor. Düşüncelerinize ve gerçekten ne istediğinize odaklanmanızı tavsiye ederiz.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları bu hafta planlı davranmaları gerekmektedir. Aldıkları işler onlara ilerleyen zamanlarda yük gelebileceğini unutmasınlar. Bu hafta çalışmaktan eve gidemeyen oğlaklar olabilir ve evin yolunu gözleyebilirler. İş hayatını yoğun bir şekilde geçireceğe benziyor. Bu tempoya ayak uydurabilmeniz için beslenmenize ayrı bir özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Kova Burcu

Kova burcu ve yükselen kova burçları bu hafta adliye ile ilgili var olan konuları gündeme gelebilir. Geçmişinde bıraktığı kişiler ile ilgili meseleler tekrar su yüzüne çıkabilir. Bu hafta haklı ve haksız arasında kalarak adil seçimler yapmak konusunda baskı hissedebilirsiniz. En doğru karar için konulara tarafsız bakmanızı tavsiye ederiz.

Balık Burcu

Balık burcu ve yükselen balık burçlarının bu haftaki gündemi para kazanmak ve sıkı çalışmak gibi görünüyor. Balıklar eğitim aldıkları ve çaba gösterdikleri konular üzerinde uzmanlaşarak bunları maddiyata dökmeye başlayabilir. Fırsatların her an etrafınızda olduğunu unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir