KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

15-21 Mart Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçlarının karar veremediği , ikilemde kaldığı konular onlara kalp kırıklığı şeklinde dönebilir. Bu hafta kararlı olmak ve tercihte bulunmak olayları dengeleyebilir.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları duygularla ilgili yeni başlangıçlarında, dengede kalabilirlerse hedeflerine kolaylıkla ulaştıracaktır. Denge bu hafta sizin mottonuz olur ise hafta kolaylıkla geçecektir.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burçları olmayan şeylere karşı kendi zihinlerinde negatif duygular üreterek bunlara esir düşebilirler. Ellerini kollarını bağlayan ve kendi içlerindeki  hırsları, kibirleri ve bağımlılıkları da bu durumlara neden olabilir.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları kendi içlerindeki gücün farkına vararak neler istediklerini ve neler yapabileceklerini farkedebilirler. Yengeç burçları güç sizde artık bunun farkına varabilirsiniz.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları kalplerini kıran , onları üzen durumlar olsa da duygusal olarak yeni başlangıçlara ve yeni ilişkilere açık olacağa benziyor . Geçmişte yaşadıklarınız sizi engelemesin, yenilikler geliyor

 Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları önünü göremediği ve emin olmadığını konularla ilgili tartışmalardan uzak durmalarını gerekmektedir. Araştırarak ve emin olarak cevap vermeniz sizin elinizi güçlendirecektir.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları hayal kurdukları konularla ilgili gelişmeler gerçekleşmediği takdirde kendilerini sıkışmış hissedebilirler. Bu hafta gerçekçi olmaları onları sakinleştirebilir.

Akrep Burcu

Akrep burcu ve yükselen akrep burçları bu hafta geçmişte yaşadığını konuları akıllarına getirebilir ve bu kişilerle karşı karşıya gelme durumları olabilir . Bu tarz durumlarda kendinizi ifade etmede sıkıntı yaşabilirsiniz.

Yay Burcu

Yay burcu ve yükselen yay burçları çalışmaktan ve kendilerini işe vermekten dolayı bu hafta depresif ve istediklerini yapamıyor hissedebilirler. Kendilerine vakit ayıran, gezmeyi seven yay burçları bu kadar iş içinde olmak sizi yorabilir.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları bu hafta çok fazla işle uğraşarak kendilerinden emin tavırlar sergileyeceklerdir. Söylediklerini doğru şekilde ifade ettikleri takdirde istediklerini gerçekleştirmek onlara iyi gelecektir.

Kova Burcu

Kova burcu ve yükselen kova burçları yaşadıkları olaylarda ihanete uğradıklarını düşünseler bile kendinden emin durdukları takdirde olayların seyrini değiştirebilirler.

Balık Burcu

Balık burcu ve yükselen balık burçları hedeflerine odaklandıkları takdirde istediklerine ulaşabilirler. Hayallerinin önündeki tek engel kendileridir. Hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir