KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

13 – 20 Haziran Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu;

Koç burcu ve yükselen koç burçlarını bu hafta neler bekliyor hemen bakalım. Karar verirken ellinizde olanları korumanız sizin için iyi olabilir. Bu hafta kararsız kalmak size göre görünmüyor. Mücadele vererek , karar verececeğimiz bir hafta bizlerle .

Boğa Burcu ;

Boğa burcu ve yükselen boğa burçlarını bu hafta  neler bekliyor hemen bakalım. kendinize sakladığınız , bencillik yaptığınız konular ne ise sizden başka yerlerden çıkabilir. Hayat böyledir dengeli olmak önemlidir. Dengemiz olmadığında başka yerlerden enerji çıkışlarının olabilme ihtimali yüksek görünüyor.

İkizler Burcu ;

İkizler burcu ve yükselen ikizler burçlarını bu hafta  neler bekliyor hemen bakalım. Canlarım kafalar karışık bu karışıklıktan çıkarak karar verirsek yeni başlangıçlar için destekleneceğiz. Uykusuz gecelerin sebebi kendinizsiniz, bu durumdan çıkıldığı anda yeniliklerle buluşmanız ve eyleme geçme ihtimalleriniz olabilir.

Yengeç Burcu ;

Yengeç burcu ve yükselen yengeç burçlarını  neler bekliyor hemen bakalım. Duygusal hallerle ve  yeni başlangıçlarla ilgili kutlanacak bir sürü güzellik bu hafta sizlerle görünüyor.  Hayat size duygusal durumlarla ilgili bu hafta bonkör davranıyor.

Aslan Burcu ;

Aslan burcu ve yükselen aslan burçlarını  neler bekliyor hemen bakalım. Kararsız kalmak size depresyona sürüklerken karar vermek sizin için yeni fırsatlar açabilir. Herşey sizin elinizde. Esneyip, bakış açınızı değiştirdiğiniz takdirde konular başka yerlere evrilebilir.

Başak Burcu ;

Başak burcu ve yükselen başak burçları  neler bekliyor hemen bakalım. Kendi içinizde duygusal konuları çözmek için çabalarınız olabilir. Hayatınızdaki tıkanıklıkları ve çözemediğiniz konuları çözmek için ideal bir haftaya benziyor. Haydi bakalım kolay gelsin .

Terazi Burcu ;

Terazi burcu ve yükselen terazi burçları  neler bekliyor hemen bakalım. Bağlı olduğumuz durumlar ve hallerle ilgili biz bir çaba gösteremiyorsak, kadersel durumlarla bu konular aydınlanabilir.

Akrep Burcu ;

Akrep burcu ve yükselen akrep burçları  neler bekliyor hemen bakalım. Çalışıp, çabaladığınız konular neler olduğunua bakın derim . Bu konularla ilgili artık nasibinizi alma vakti gelmiş, sizde bu durumdan artık bunlamışsınız. Şans bu hafta sizden yana diyelim .

Yay Burcu ;

Yay burcu ve yükselen yay burçları  neler bekliyor hemen bakalım. Duygusal affedici hallerimiz bu hafta bizlerle. Olayların içerisinde oyalanmak mı istiyorsunuz ya da kararsız mı kaldınız. Bu hafta oluruna bırakmak doğru olan gibi görünüyor.

Oğlak Burcu ;

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları  neler bekliyor hemen bakalım. Yüklerden arınacağınız ve artık kendinizi bulacağınız bir hafta içerisindesiniz. Yapmak istedikleriniz için koyduğunuz engeller sona ermiş görünüyor.

Kova Burcu ;

Kova burcu ve yükselen kova burçları  neler bekliyor hemen bakalım. Yeni bir ben modunda iseniz, kararlar alarak bu kararları hayata geçirerek değişim , dönüşüm ve radikal olaylar yaşayabileceğimiz bir hafta yaşayabiliriz.

Balık Burcu ;

Balık burcu ve yükselen balık burçları  neler bekliyor hemen bakalım. Korkularımız neler ise bu hafta bunların üzerine giderek arındırmamız bizim ellimizde. Konu için adım atarak buradaki korkularım nelerdir, ben niye korkuyorum tarzında sorularla bu haftayı kolaylıkla atlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir