KategorilerPozitif Yaşam Yazılar

12 – 18 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu;

Koç burcu ve yükselen koç burçlarını bu hafta neler bekliyor? Duygularımız gündemde görünüyor. Affetmek için nedenler aramaya çalışmaktan ziyade, acaba burada hangi duygumu dengelemeliyim diyebilmek doğru görünüyor. Yoksa duygular içerisinde oyalanıp durabilirsiniz.

Boğa Burcu;

Boğa burcu ve yükselen boğa burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Çalışıp, çabalayarak emek gösterdiğiniz konularla ilgili karşılığını alma vaktiniz gelmiş diyebilirim. Bu durumlar olur iken kibir ve egodan uzak durmanızı önereceğim. Siz biliyorsunuzdur fakat doğru yerde doğru şekilde ifade herşeyi değiştirebilir.

İkizler Burcu;

İkizler burcu ve yükselen ikizler burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Evet karar alamadığınız, bitirmeye niyet ettiğiniz konuları bitirmek için uygun bir hafta diyebilirim. Sonrasında çocuklar gibi şen şakrak ve toy bir şekilde yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Fakat burada sizi uyaran kişilerin söylediklerini aklınızın bir kenarına yazın, bir gün lazım olabilir.

Yengeç Burcu;

Yengeç burcu ve yükselen yengeç burçlarını bu hafta neler bekliyor? Çalışıp çabaladığımız emek verdiğimiz konularda , zihnimizin bizi ele geçirerek stratejik şeyler yaptırmasına izin vermeyelim. Emeğimizin karşılığı bize gelecek mutlaka. Zihnimiz bizi yormasına izin vermeyelim.

Aslan Burcu;

Aslan burcu ve yükselen aslan burçlarını  neler bekliyor? Hıncımızı alamadığımız konular gündemde. Bu nedenle dilimizin ayarı pek yok diyebilirim. İlla benim dediğim olsun durumları gündemde ve bu hafta dişi enerjilerle bu tarz konular konuşulabilir. Tartışmaya çevirmemeyi öneriyorum.

Başak Burcu ;

Başak burcu ve yükselen başak burçlarını bu hafta neler bekliyor? Hedefe odaklanmışsınız ve gidiyorsunuz. Aceleniz nedir ve bu kadar sabırsızlığa gerek ne gerek var diye sormak istiyorum. Sakin olsanız da olmasınız da olması gereken olacaktır.

Terazi Burcu ;

Terazi burcu ve yükselen terazi burçlarını bu hafta neler bekliyor? Aile konuları, git derken otur diyen bir zihin gündemleri, bir şey oluyor ise tersi durumunu yapma dürtünüz söz konusu olabilir. Böyle ikilikler arasında dengeye gelmeye çalışan bir siz var. Mücadele ile dolu bir hafta sizi bekliyor diyebilirim.

Akrep Burcu ;

Akrep burcu ve yükselen akrep burçlarını bu hafta neler bekliyor? Konulara uzaktan bakarak içsel kendinize kızıyorsunuz. Arkadaş seviyorsan git konuş . Gündemimiz ya uzaktan bak yada git konuş kendi kendini yemeden geçir bu haftayı sakin sakin içsel konuşmalardan uzak durarak.

Yay Burcu;

Yay burcu ve yükselen yay burçlarını bu hafta neler bekliyor? Beklemeye aldığımız konular ile ilgili artık eyleme geçme vaktidir. Yat yat nereye kadar diyorum ve içinizdeki ateşi canlandırarak kararlarınızı eyleme geçirin.

Oğlak Burcu;

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Kendi içimize döndüğümüz süreçlerde eril enerjilerle ve para ile ilgili konuları çözümleme ihtimaliniz olabilir. Işığınız kendi içinizde ve çözüm yolu da sizde görünüyor.

Kova Burcu;

Kova burcu ve yükselen kova burçlarını bu hafta neler bekliyor? Her şeyin bittiğini düşündüğünüz ve çözüm bulamadığınız konular olabilir. Düştüysek tekrar kalkarız derseniz ve olduğunuz yerden kalkarak affedici tavırlarla kendinizi toparlarsanız her şey güzel olma yolunda ilerleyebilir.

Balık Burcu;

Balık burcu ve yükselen balık burçlarını bu hafta neler bekliyor? Kafanız biraz karışık olabilir. Dünyadaki zevklerden yararlanmak, bunlarla haşır neşir olmak isteyebilirsiniz. Sonrasında sizi bağımlı hale getirmemesine özen gösterin. Dozunda olan her şey güzeldir. Dozunu kaçırmamanızı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir