KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

12 – 18 Nisan Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları hayatınızda eyleme geçmeniz gereken konularda duygusal davranabilirsiniz. İkilemler arasında kalmak yerine bu hafta eyleme geçerek , duygularda boğulmadan ellimizde olanlarla çözüme ulaşmak bizim ellimizde. Önemli olan bizim ne istediğimiz….


Boğa Burcu
Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları ben bilirim hallerini ve ikilik yaşadıkları durumları beklemeye alabilirler. Fakat bu kararı verdikleri anda istedikleri aşk ve küllerinden doğan yeni hallerle buluşabilirler.


İkizler Burcu
Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burcu dişi enerjiyle yüklü gündemler söz konusu olabilir. Bu konularda etrafınızda sizi uyaran kişilere öfkelenerek yakıp yıkabilirsiniz ya da sakin kalmayı tercih edebilirsiniz.. Bu tamamiyle size kalmış.

Yengeç Burcu
Bu hafta yengeç ve yükselen burçları aldığınız yüklerden dolayı şikayet etmek yerine kendi önünüze çıkan fırsatlara odaklanmanız sizin haftayı rahat geçirmenizi sağlayacaktır. Artık çıraklık döneminden çıkarak, yaptığınız işte kendinize güvenerek aldığınız yükleri bırakınız ve kısmetlerinize odaklanmanız sizlere iyi gelebilir.


Aslan Burcu
Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçlar kendinizi duygularınızla başbaşa bırakırken , depresif halleriniz ve kendinizi iyi hissetmeyeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz. Aslında bu durumdan çıkmanız için size güzel durumlar sunulabilir.Bu hafta fırsatları göz önünde bulundurmanız güzel olabilir.


Başak Burcu
Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları aldığınız kararların arkasında durarak geçmişe bakmadığınız takdirde önünüze yeni başlangıçlarla ilgili güzel fırsatlar sunulabilir. Aniden olan güzel gelişmelerle bu haftayı güzel geçirebilirler.


Terazi Burcu
Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları duygularınızda net olmadığınız sürece kendinize gereksiz yükler yükleyebilirsiniz. Bir şey bittiyse bitirin ki önünüzü görebilin. Kararınızı değiştirecek konularda duygusal davrandığınız sürece önünüzü göremeyebilirsiniz.


Akrep Burcu
Bu hafta akrep burcu ve yükselen akrep burçları keskin hallerimiz , benim dediğim olsun hallerimiz ve gerginliklerimiz bizi aşağı çekebilir. Bu durumdan çıkmak istiyorsak kendimizi işe güce verebiliriz. Çalışmalarımızın karşılığını alabileceğimiz bir hafta olabilir.


Yay Burcu
Bu hafta Yay burcu ve yükselen yay burçları para ile ilgili konuları gündemleri olabilir. Bekledikleri rakamlar kendilerine gelmeyebilir. Kendileri bu konu ile ilgili fazla hayalperest davranmış olabilir. Beklenti içine girdikleri bir hafta görünüyor.


Oğlak Burcu
Bu hafta Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları ani gelişmeler ve ani olaylar yaşayabilirler fakat bir karar vermedikleri takdirde yaşadıkları olaylarda önlerini göremeyerek kararsızlıkları olayları engelleyebilir. Olacak olayları kararsızlıkları durdurabilir.
Kova Burcu
Bu hafta kova burcu ve yükselen kova burçları direnç gösterdiğiniz konular aslında içinizdeki güce yani kendinize gösterdiğiniz direnç olduğunu unutmayın .Eğer bunun farkında varırsanız kendinizin ne kadar bereketli ve güçlü olduğunuzu anlayacağınız bir hafta olabilir.


Balık Burcu
Bu hafta balık burcu ve yükselen balık burçları eğitime başlama ve çalışma ortamları ile ilgili tartışmalara girebilirler. Bu tartışmalarda gerçekten kendileri haklı olup olmadıklarına boşuna tartışıp tartışmadıklarına baksınlar ki boşa zaman kaybetmesinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir