KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

10 – 16 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları duygusal konularda negatif hallerde olabilirsiniz. Bu durumlar önünüzdeki fırsatları ve kişileri göremeyecek hallere getirmiş olabilir. Aslında konuları oluruna bırakarak yeni başlangıçlara yelken açabilirsiniz. Şu anda sizin önünüzdeki tek engel sizsiniz. Bu durumu pozitife çevirmek sizin elinizde…

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçlarının hayatında her şey yolunda gidiyor. Fakat duygusal durumları dışarıdan gözüktüğü gibi olmayabilir. Bu hafta boğa burçları konulara ani tepkiler verebilirler. Eyleme geçemedikleri durumlarla ilgili harekete geçerek kendileri iyi hissetmelerini sağlayabilirler.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burçları için ikilikler ve kararsız kalınan durumlar olabilir. Bu kararı verdiğiniz takdirde aslında bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Bazı ikizlerin ayrılık konularında veremedikleri kararlar var ise; bu hafta bitişlere karar verebilirler. Bu bitişler şu anda onlara iyi gelmeyecek gibi görünsede aslında istediklerinin bu olduğunu zamanla anlayabilirler.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları tartışmaların size bir yararı olmadığını fark edeceğiniz ve sonuçlarında arkanızdan vurulmuş gibi hissedeceğiniz konular gündem olabilir. Bu hafta tartışmaktan ziyade çözüm odaklı olarak sonuçlandıracağınız konular gündeminizde olduğu takdirde  negatif şeyler yaşamadan atlatabilirsiniz.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları beklemeye aldığı ve kafalarında büyüttükleri konuların kendilerinden kaynaklandığını söyleyebilirim. Hayalperest halleri ya da kafalarında büyüttükleri konular kendilerini beklemeye almalarına sebep olmuş. Burada gerçekçi olmanız sizi rahatlatabilir.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları yara aldığınız, güven ile sıkıntısı yaşadığınız ya da ayrılık yaşadığınız konular gündeminiz olabilir. Bu konularda dengeyi sağlamak kolay olmayabilir fakat dengeyi sağladığınız takdirde her şey sizin için güzeli olabilir. Kendi içsel dengeniz olayları kolay atlatmanızı sağlayabilir.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları aşk ile ilgili konuları gündem görünüyor. Aniden hayatlarına giren kişilerle ilgili kalp kırıklığı yaşamak istemiyorlar ise karşılarındaki kişiyi iyice tanımalarını ve iyice araştırmalarını önerebilirim. Aşk ile ani haraketlerden kaçınarak tanıma evresini uzun tutmaları onlara iyi gelebilir.

Akrep Burcu

Bu hafta akrep burcu ve yükselen akrep burçları dediğim dedik halleri ile hıncını alamadığı konular olabilir. Bu halleriniz size olmasa bile etrafınızdakilere zarar verdiğini söyleyebilirim ve bu zarar verme konusunun sonucunda da bir kibirli hal ortaya çıkabilir. Bu durumlarda sakin kalarak ve etrafınıza destek vererek atlatabilirsiniz.

Yay Burcu

Bu hafta Yay burcu ve yükselen yay burçları duyguları ‘kal’ derken zihni ‘git’ diyor olabilir. Bu hafta duygusal olarak tamamlanma ve kendinizi ait hissettiğiniz durumlar ve konular olabilir. Burada ne istediğinize karar vermeniz iyi olabilir.

Oğlak Burcu

Bu hafta Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları haftanın şuanda en şanslıları olabilirler. Emek verdikleri sonuçlarını bekledikleri konularla ilgili bu hafta güzel haberler oğlak burçlarına geliyor. Bu haberler birden gelmese bile bunların gündemleri söz konusu olabilir.

Kova Burcu

Bu hafta kova burcu ve yükselen kova burçları ayrılık yaşadıkları ve bitişler yaşadıkları konularla ilgili biraz uykusuz kalabilirler. Konuları kafalarında büyütmek onlara iyi gelmeyebilir. Bu sebeplerden dolayı bu hafta uyku düzenlerine ve duygusal durumlarına dikkat etmeleri iyi gelebilir.

Balık Burcu

Bu hafta balık burcu ve yükselen balık burçları maddiyat ile ilgili haber beklediğiniz, sonuçlanmasını istediğiniz konular aile içerisinde gündem olabilir. Bu konuşmalarda keskin olmadan sakince konuları halledebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir