KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

09 – 15 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu;

Koç burcu ve yükselen koç burçlarını bu hafta neler bekliyor? Fikir ayrılıkları yaşayabilir ya da fikirlerinizi ifade etmek kolay olmayabilir. Tartışma olacak konular gündeminizde olabilir. Bu konulara oyalanmaktan ziyade aktif çalışmak size iyi gelecek gibi görünüyor.

Boğa Burcu ;

Boğa burcu ve yükselen boğa burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Geçmişten gelen dostlarla buluşma ve onlarla olan anıları yad etme durumunuz yoğun görünüyor. Düşünceleriniz geçmişte iken neler yaptığınızı, nasıl hareket ettiğinizi, neler öğrendiğinizi sorgulayabilirsiniz.

İkizler Burcu ;

İkizler burcu ve yükselen ikizler burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Önünüzde yoğun düşünceler ile geçireceğiniz günler duruyor. Sizlere yapılanlar, korkular ve negatif durumlar içerisinde düşünceleriniz derinleşebilir. Kafanızı dağıtacak etkinlikler iyi gelebilir.

Yengeç Burcu ;

Yengeç burcu ve yükselen yengeç burçlarını bu hafta neler bekliyor? Maddiyat ile ilgili konular gündeminizde. Kazanç kapıları, bolluk , bereket ve şanslı günler sizlere geliyor. Gizli kapaklı kalan konularında gün yüzüne çıkması söz konusu görünüyor.

Aslan Burcu ;

Aslan burcu ve yükselen aslan burçlarını bu hafta neler bekliyor? Sizleri aşk dolu günler bekliyor. Aşk ile yaptığınız her şey önemli görünüyor. Evlilik, nişan ve bunlarla ilgili adım atanları bu hafta duyabiliriz.

Başak Burcu ;

Başak burcu ve yükselen başak burçlarını bu hafta neler bekliyor? Yaptığınız tercihleri irdeleyebilirsiniz. Tercihleriniz arasından size iyi gelen pozitif olanlara odaklanarak; onların üzerine bir şeyler eklemek ve devam etmek iyi gelebilir.

Terazi Burcu ;

Terazi burcu ve yükselen terazi burçlarını bu hafta neler bekliyor? Çalışmalarınız yoğunlaştıkça dinlemek ve konuları beklemeye almak talebindesiniz . Bu dinlikten ziyade hayatınızı dengelemeyi öğrenmelisiniz.

Akrep Burcu ;

Akrep burcu ve yükselen akrep burçlarını bu hafta neler bekliyor? Geride bıraktığınız şeyler sizin korkularınızı tetiklemiş gibi görünüyor. Bu sebepten dolayı da geri dönerek kararınızı sorgular hale geliyorsunuz. Burada korkuların üstüne giderek çözümlemek yararlı olabilir.

Yay Burcu ;

Yay burcu ve yükselen yay burçlarını bu hafta neler bekliyor? Hayatınızda denge kurmanız ve bu denge sonrasında yeni başlangıçlar yapmanız sizler için haftanın en güzel tarafı olabilir. Toplumsal konularla da ilgilenebilirsiniz.

Oğlak Burcu ;

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçlarını bu hafta neler bekliyor? Önünüzdeki fırsatları göremeyecek kadar karışık duygu durumlarının içerisindesiniz. Bu durumları bırakarak bir  tercih yapmanız ve yaptığınız tercihi hayata geçirmeniz doğru görünüyor.

Kova Burcu ;

Kova burcu ve yükselen kova burçlarını bu hafta neler bekliyor? Dediğim dedik halleriniz ve hedefe ulaşmak için yaptıklarınız takdir edilesidir. Bu süreç içerisinde söylenilenleri göz arda etmeyiniz. Sizlere iyi gelebilirler…

Balık Burcu ;

Balık burcu ve yükselen balık burçlarını bu hafta neler bekliyor? İlişkiler ortaklıklar gündeminiz görünüyor. Talep ettiğiniz çoğu şeyde size doğru akabilir. Düşünceleriniz ve talepleriniz bu hafta önemli görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir