KategorilerPozitif Yaşam

08 -14 Şubat Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçlarının özellikle ikili ortalıklıklarına ve yeni anlaşmalardaki tutumlarına özen göstermelerini öneriyoruz. Yeni başlangıçlar ve duygusal durumlarınızda yeni gündemler söz konusu olabilir. Yeni teklifler ve başlangıçların olabileceği bu haftada gelen teklifleri uygun buluyorsanız değerlendirebilirsiniz.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçlarını kendi içine dönerek kendimini keşfettiği günler bekliyor. Yeni hobiler edinme, bugüne kadar yapmayı istediği  ve cesaret edemediği hobileriniz var ise bu hafta bunlara başlamak size iyi gelecektir. Kendiniz ile ilgili yeni özelliklerinizi keşfedeceğiniz bir hafta geçirebilirsiniz.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burcu için iletişim konusu ve bunlarla ilgili gündemlerin yoğun olduğu görünüyor. Başlamak istediğiniz konularla ile ilgili her şeyin hazır olduğunu düşüyorsanız öncelikle bunları hayatta geçirebilirsiniz. Enerjilerinizi doğru şekilde kullanırsanız bu hafta istediklerinize ulaşmanız konusunda sizi destekliyor olacaktır.

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçlarının eyleme geçmek için doğru zamanı bekledikleri konularda cesaretlerinin arttığı görünüyor. Harekete geçmek için uygun bir hafta içerisindesiniz. Tartışma ve sorunları büyütme enerjiniz yüksek olacaktır. Olaylara sakin yaklaşmanız sorunları yönetmenizde etkili bir yol olacaktır. Kaosların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu yüzden sakin kalmanız ve olayları uzaktan izlemeniz iyi olacaktır.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları keskin konuşmalarla insanları korkutma ya da kendilerinden uzaklaştırma gibi durumlar yaşayacağa benziyor. Bu konularda söylemlerinizi yumuşatmanızı ve kendilerinizi esnetecek şeylerle ilgilenebilirsiniz. Pişman olacağınız söylemlerde bulunmamak adına bu hafta biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu  ve yükselen başak burçları çalışmalarının ve emeklerinin sonucuna ulaşacakları bir hafta olacak gibi duruyor. Takdir görme durumları sizi mutlu edecektir. Geçen haftanın gergin ve kaos içerisinde geçmiş olduğunuzu unutarak, bu hafta başarılarınızın görüleceği ve güzel sonuçlara ulaşacağınız bir hafta olacaktır.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçlarının düşünceleri geçmişteki konularla karışacağa benziyor. Kafanızı bulandırıp, olayları büyütebilirsiniz. Olmayan durumları kaos etkisi yaratarak kendinize göre kurgulayabilirsiniz. Gereksiz düşüncelerden kendinizi korumanız gereken bir haftadasınız. Odağınızı başka şeylere ve hobilerinize yönlendirecek şekilde planlar yapmanızı tavsiye ederiz.

Akrep Burcu

Akrep burcu ve yükselen akrep burçları yaptıkları işlerin sonuçlarını almaya başlıyor. Fakat bu sonuçlara ulaşırken olayların aslında düşündüğünüz gibi olmadığını ve olayların arka yüzlerinde farklı gündemler olduğunu duyabilirsiniz. Daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

Yay Burcu

Yay burcu ve yükselen yay burçlarının bu haftaki gündemini maddiyatla ilgili konular işgal ediyor. Aslında bu gündemler sizin çalışmadan, emek vermeden bir şeylere ulaşamayacağınızı görmenizi sağlayacaktır. Eğitim ya da kendi alanınız ile ilgili konularda çalışmalara başlamalısınız ki maddi kaynaklar da size bu konuda destekte bulunabilsin.

Haftaya görüşmek üzere…

INSTAGRAM : @tarotugba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir