KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

08 -14 Mart Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları bağımlı olduğunuz ya da elinizi kolunuzu bağlayan durumlarla ilgili kendi içinize dönerek çözümleme yoluna gidebilirsiniz ve neler yapabileceğiniz konusuna odaklanabilirsiniz.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları aldığınız yüklerin yada sorumlulukların size bir getirisi var mı yoksa boşa mı çabalıyorum diye düşünebilirsiniz. Önünüzü bile göremediğiniz bir süreçteyseniz bu durum öfkeye de neden olabilir. Buraya dikkat etmeniz gerekecektir.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burçları kesin kararlar alarak uygulamaya geçebilirler. Bu kararları alırken bir şeyleri bırakmanız ya da uzaklaşmanız size iyi gelecektir. Düşünceleriniz doğru kararlar almaya yöneltmek için çabalamalısınız.

 Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları karar aldığınızda sonuçların sizin için ne kadar iyi olduğunu anlayacaksınız. Aldığınız kararların sizi istediklerinize ulaştıracağını fark edeceğiniz için kendinize olan güveniniz de artacak.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları mutlu olduğunuz ya da dışarıya iyiymiş gibi gösterdiğiniz konuların, aslında karar almanızı engellediğini ve size iyi gelmediğini fark edebilirler. Gerçekçi olmanızda fayda var gibi gözüküyor.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları işe ve çalışmaya o kadar kendilerini kaptırmışlar ki, kendilerini bile bu süreçte unutmuş olabilirler. Kendilerini bir cenderenin içinde ve bir şey yapamaz halde hissedebilirler.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları seçim yapmakta zorlandıkları konularda kendilerini yanlız hissedebilirler.Kararlarını dış etkenler ile etkilememelerini tavsiye ederim.

Akrep Burcu

Akrep burcu ve yükselen akrep burçları bu hafta fikirlerinizin ne kadar önemli olduğunu, kendinizin ne kadar önemli olduğunu anlayacaklar. Yapmak istedikleri ile ilgili tüm desteği görüp güçleneceklerdir.

Yay Burcu

Yay burcu ve yükselen yay burçları geçmişte yaptıkları çalışmaların, eğitimlerin karşılığını alabilirler. Bunlarla ilgili geri dönüşlerin olacağı bir hafta yaşabilirler.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları uğruna çaba gösterdikleri konularla ilgili ani gelişmeler yaşayabilirler. Tartışmalardan ve öfkeden bu hafta uzak durmalarını önerebilirim.

Kova Burcu

Kova burcu ve yükselen kova burçları geride bıraktıkları yada karar alıp terkettikleri konuların- durumların aslında onların önünde engel olduğunu anlayabilirler.

Balık Burcu

Balık burcu ve yükselen balık burçları zamanında cambazlık yaptıkları konuları düşünerek ne yaptıklarını anlayarak kendi içlerine kapandıkları bir hafta yaşayabilirler.

Bu haftalık kartlarımız bu şekilde güzel bir hafta olsun 🙂

INSTAGRAM: @tarotugba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir