KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

06 – 12 Eylül Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu;

Koç burcu ve yükselen koç burçlarını bu hafta neler bekliyor? Özgün fikirler meydana çıkabilir ve bunları kullanarak yeni atılımlar yapabilirsiniz. Tabi ki dışarıdan gelen destekleri kabul edin ve dengeli bir şekilde başarıya ulaşın. Özdenetim , sabır ve özgünlüğünüzle güzel şeyler oluşturup başlatabilirsiniz.

Boğa Burcu ;

Boğa burcu ve yükselen boğa burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Maddi kaynaklarınızı akıllıca yönetmenizi öneririm. Kenara attığınız paralar bu hafta işinize baya yarayabilir. Aşırılıktan uzak durmanızı önemli. Harcamalarda ve zamanda konu ne olur ise olsun verici değil akıllıca ilerlemek önem arz ediyor.

İkizler Burcu ;

İkizler burcu ve yükselen ikizler burçlarını bu hafta  neler bekliyor? Kalp kırıklıkları ve bunlarla ilgili durumlarınız oluşabilir. Zamanla atlatabileceğiniz süreçler denebilir. Bu yaşadıklarınız sizleri geliştirecek konular. Bunları fark etmeniz gündeminizde olsun. Üzülerek olayların içinde zaman kaybetmeyiniz.

Yengeç Burcu ;

Yengeç burcu ve yükselen yengeç burçlarını  neler bekliyor? Hedeflerinize ve başarılarınıza ulaşma vakti gelmiş. Önünüze çıkan fırsatlar da bu konuyu destekler nitelikte görünüyor. Her şey planladığınız şekilde ilerliyor. Mükemmel işleyiş içerisinde devam ediyorsunuz.

Aslan Burcu ;

Aslan burcu ve yükselen aslan burçlarını  neler bekliyor? Üzüldüğünüz şeylerden gereken dersi aldıysanız artık olayların içerisinde kalmayı bırakın ve önünüze bakarak yeni fırsatlarla buluşun. Bağımlılıklarınız var ise bırakmak için uygun süreçler içerisindesiniz.

Başak Burcu ;

Başak burcu ve yükselen başak burçları  neler bekliyor? Konulara duyarlı ve empati kurarak yaklaşabilirsiniz. İlişkilerle ilgili yeni süreçler ve sosyal ortamlarda vakit geçirebileceğiniz zamanlar içerisindesiniz. Tadını çıkartın ve anın içinde eğlenin.

Terazi Burcu ;

Terazi burcu ve yükselen terazi burçları  neler bekliyor? Çalışmak gündemimizde. Ayrıca eğitim almak istediğimiz konularda fırsatlarınız çıkabilir. Okulu bırakanlar bunlarla ilgili gündemler olabilir. Ayrıntılara dikkat ediniz ve sevdiğiniz hobilerinizi işe dönüştürün.

Akrep Burcu ;

Akrep burcu ve yükselen akrep burçları  neler bekliyor? Kafanızın içinde belki de gitmek ya da ayrılmak ile ilgili düşünceler var. Karar verdiğiniz anda çoğu şey değişebilir. Hastalığı olanlar ve depresif halde olanlar için bu süreçlerin de sona erdiğini söyleyebiliriz. Tabi ki konu ile ilgili kontrolleri elden bırakmayınız.

Yay Burcu ;

Yay burcu ve yükselen yay burçları  neler bekliyor? Aile ile beraber olma ya da bu durumlardan zevk alarak eğlendiğiniz zamanlardasınız. Hayatta sizi ne mutlu eder, neden zevk alırsınız bunu iyice öğrenebileceğiniz bir hafta içerisindesiniz. Huzur veren zamanlar geçiriyorsunuz. Tam keyif haftası diyebilirim sizin için.

Oğlak Burcu ;

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları  neler bekliyor? Kişisel olarak güçleniyorsunuz. Kendinizin farkına vararak aslında ne kadar güçlü ve başarılı olduğunuzun farkına varacağınız bir süreç içerisindesiniz. Bu sizi kendinize getirerek aslında şevkat duygunuzu yükseltebilir. Özgüveniniz artıkça sevecenliğinizde artabilir.

Kova Burcu ;

Kova burcu ve yükselen kova burçları  neler bekliyor? Hobilerinizi meslek haline getirmek isteyebilirsiniz. Bunun için uygun zaman gelmiş olabilir. Çalışmayı seviyorsunuz fakat özgürlüğünüz de önemli o yüzden hobilerinizi meslek haline getirmek size iyi gelebilir.

Balık Burcu ;

Balık burcu ve yükselen balık burçları  neler bekliyor? Değişim ve dönüşüm gereken konular sizlere kolay gelmese de artık bir karar vererek bunları uygulama zamanıdır. Ertelediğiniz konular gündeminizde görünüyor. Eski kalıplarınızı bırakmalısınız. Değişim zamanındasınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir