KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

05 – 11 Nisan Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları geçmişe dönüp dönüp bakabilirsiniz. Aldığınız kararlardan emin değil misiniz ya da yaptıklarınıza karşı kendinizi suçlumu hissediyorsunuz? Kararlarınızın arkasında durmanızı ve etrafınızdan illa onay beklememenizi öneririm. Karar sizin ve sonuçlar sizi ilgilendirir. Diğer kişiler ve durumlar sadece sizi oyalar bunun farkında olunuz.


Boğa Burcu
Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları net tavırlar sergileyecekler. Eyleme geçecekler ve yeni başlangıçlar yapacaklar. İkilemde kaldıkları durumlarda daha kararlı davranacaklar. Yolunuza koyulmuşsunuz ve diğer ihtimalleri arkanızda bırakmışsınız. Geçmişin geçmişte kaldığını artık anlamaya başladığımız süreçlerdesiniz.


İkizler Burcu
Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burcu yeni başlangıçlarla kendilerini çocuklar gibi şen hissedebilirler. Fakat bu çocuksu toy haller sizlerin eylemlerinde sıkıntı yarabilir. Buradaki süreçte basiretsiz davranabilirsiniz. Bunu fark ettikleri zaman kendilerini sakinleştirmelerini ve hobileri ile oyalanmalarını önerebilirim.


Yengeç Burcu
Bu hafta yengeç ve yükselen burçları yarım kalan şeylerin tamamlanmasını isterken, içsel ruh halinizde depresif ve negatif ruh hali ile güzellikleri göremeyebilir ya da fark edemeyebilir. Duygusal durumlardan önünüzü göremeyebiliriz. Bu yüzden istediklerinize ulaşmak için içsel depresyondan ayrılmanız gerekiyor.


Aslan Burcu
Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları benim dediğim olacak modunda olabilirler. Bu konuda kendinizi doldurup agresyon yaratabilirisiniz. Fakat bu konu ile ilgili ellinizde olanlara odaklanmanız, maddiyat ile ilgili somut konular istediğiniz şekilde olmadığında akışa bırakmanız zorlanmanızı engelleyecektir.


Başak Burcu
Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları maddiyat ve somut konular gündeminizde. Nasipleriniz size gelmeye başlayabilir. Eril enerjilerle gündemler yüksek olabilir ve maddiyat ile ilgili size destek olabilir. Bu hafta gelecek desteklere açık olmanızı ve izin vermeniz maddi konularda sizi yükseltebilir. KIsmetli ve bereketli bir hafta sizleri bekliyor.


Terazi Burcu
Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları kendi içlerindeki depresif hallerini bırakacaklar. Sizi ilgilendirmeyen konularda boğulmadan, enerjinizi ve zamanınızı boşa harcamadan, eyleme geçerek yola koyulmanızı öneririm. Kendinizi ve gücünüzü fark etmeniz size iyi gelecektir.


Akrep Burcu
Akrep burcu ve yükselen akrep burçları bu hafta uzun zamandır duygularını açmak için zaman kollayan bir kişi ile iletişime geçebilir. Bu geliş sizi hissettirebilir fakat ilerleyen süreçlerde sizin beklentinizi karşılamayacağını ve istediğiniz şekilde gitmeyeceğini belirtebilirim. Tabi ki sonuç güzelliklerle gelebilir. Siz olanları olduğu gibi kabul edecek misiniz buna bakmanızı öneririm.


Yay Burcu
Yay burcu ve yükselen yay burçlarının bu hafta rüyaları aktif olabilir. Hislerine güvenmelerini önerebilirim. Bu hafta beklettikleri konularla ilgili gelişmeler olabilir. Duygusal konular bu hafta gündemleri olabilir. Tanımak istedikleri kişi ile ilgili bu sürecin başlaması olası görünüyor.


Oğlak Burcu
Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları bu hafta aşk ile ilgili konulara dalabilirler. Belki bir oğlak burcundan beklenmeyecek bir durum olabilir. Hayalini kurduklarını, kafalarını karıştıran konular bu hafta onlara güzelliklerle gelebilir. Bir oğlak gibi gerçekçi olmalarını ve istediklerinin aşk ile onlara geleceğini söyleyebilirim.


Kova Burcu
Kova burcu ve yükselen kova burçları bu hafta düşündükleri gidişleri ve kararları artık hızlandırarak uygulamaya koyabilirler. Gidiş veya bitiriş gibi konular aslında akıllarında var iken eyleme geçme cesaretlerini bu hafta ile kazanacaklar. Geri dönmemek üzere defterleri kapatıp yeni ufuklara yelken açıyorsunuz. Yolunuz açık olsun. Kalp kırmadan yapmanızı öneririm.


Balık Burcu
Balık burcu ve yükselen balık burçları bu hafta çalıştıkları konularla ilgili maddi geri dönüşler bekleyebilirler fakat bu dönüşleri beklerken ikilemler yaşayarak önlerini göremeyecek kadar olaylarla boğuşabilirler. Eğer bir proje aldılarsa ikiye bölünüp bu projede kafalarını karıştırabilirler. Bu hafta işe güce kafa yorarak maddi konularında neler yapabilirler bakmaları önemlidir.


Bu haftalık kartlarımız bu şekilde güzel bir hafta olsun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir