KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

03 – 09 Mayıs Haftası Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları duygusal ve maddi  konularda denge kurmakta zorlanabilirler. Hayatlarında duygusal konularda istediklerine ulaşmış olabilirler fakat maddi konularda sıkıntı yaşıyorlar. Harcamalarına dikkat etmelerini öneririm. Maddi destek almak durumunda kalabilirsiniz.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları maddi konularda istediklerini alabilecekleri bir haftaya giriş yaptıklarını söyleyebilirim. Maddiyat ve aile konuları olumlu gündem konularımız olabilir. Hedeflediğimiz, sonuçlandırmak istediklerimiz ile ilgili olumlu dönüşlerin gelmesi ve şansın bizden yana olması bu haftayı güzel geçirmenizi sağlayacaktır.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burçları özellikle de bekar olan ikizler burçları aracılar eşliğiyle tanışma ya da tanıştırılma durumlarınız olabilir. Maddi konularda aile büyüklerinden özellikle dişi enerjilerden destek alma gündemde görünüyor. Aşk olarak da bu hafta yeni başlangıçlar ve hayatınızda uzun süre olabilecek kişilerle tanışma ihtimaliniz olduğunu göz ardı etmeyiniz. 

Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları  aile içerisinde gizli kalmış konuların açığa çıktığı gündemler olabilir. Bu konular uzun zamandır konuşulmayan, emin olduğunuz fakat duyamadığınız kısacası sonuçlandıramadığınız konular olarak görünüyor. Dişi enerjilerin gündemde olduğu bir hafta geçirebilirsiniz. Konuların içerisine girmekten ziyade izleyici olmanız haftayı rahat geçirmenizi sağlayacaktır.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları maddiyat ile ilgili konuları kendi içimizde çözeceğimiz ve kendi içimizde yaşayacağımız gündemler olabilir. Bu konular için hem çözüm arayışımız olabilir, hem de yeni bir şeylere başlamak için yollar arayabiliriz. Beklediğimiz maddi durumlar istediğimiz hızda bize gelmese de yavaş yavaş gelecektir.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları çalıştığımız, çabaladığımız, emek verdiğimiz ne varsa karşılığını alabileceğimiz  ve  yeni başlangıçlar için fırsatların karşımıza çıkacağı bir hafta olabilir. Çalışmalarımızın ve eğitimlerimizin karşılığını almamız için yeni fırsatlar bizlere sunulabilir.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları korkularımızla yüzleşeceğimiz, fakat bu korkularımız hiç yaşanmıyormuş gibi normal bir şekilde devam edeceğimiz bir hafta geçirebiliriz. Korkularımızı içsel olarak hissedebiliriz fakat dışarıya her şey yolundaymış gibi gösterebiliriz. Burada konuları çözümlendirmek, korkularımızı halı altına atmak yerine yüzleşmek bizi rahatlatabilir.

Akrep Burcu

Bu hafta akrep burcu ve yükselen akrep burçları ikilik yaşayarak önlerini göremedikleri konularda, içlerindeki çocukla buluşmalarını öneririm. Bazen her şeye katı davranamayız. Esnek olmakta fayda vardır. Fazla düşünmek sizleri yorabilir. Duyguları hissederek içinizdeki çocuk neler yapar ya da neler yapmak ister bakmanızı öneririm.

Yay Burcu

Bu hafta Yay burcu ve yükselen yay burçları yük aldığı konuların gerçek yükü olup olmadığını sorgulayacaklardır. Acaba  bu kadar sorumluluğa gerek var mı?  diye düşünüyor olabilirsiniz. Bu yüzden de tüm yüklerden kurtularak yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

 Oğlak Burcu

Bu hafta Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları maddi konularla ilgili uykularımızı kaçıran konular kafaınızı doldururken;  bunları düşündükçe maddi olarak cimrileşmeye ve  içe kapanmaya başlayabilirsiniz. Bu kadar düşünmemenizi öneririm. Bu durum ruh sağlığınızı etkileyebilir.

Kova Burcu

Bu hafta kova burcu ve yükselen kova burçları hedeflediği konularda artık sonuç almaya başlamış görünüyor. Seçim ve tercihleriniz her ne ise bu hafta bunlarla ilgili sonuçları alabilirsiniz. Sınav sonucu ve tercih sonucu bekleyenler bu hafta bunlarla ilgili gündemler söz konusu görünüyor.

Balık Burcu

Bu hafta balık burcu ve yükselen balık burçları geçmişte kalmış zihninizde büyüttüğünüz ve hıncınızı alamadığınız konularla ilgili artık yeni başlangıçların vaktinin geldiğini söyleyebilirim. Yeni fırsatların sunulacağı ve istediklerinize ulaşabileceğiniz bir hafta diyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir