KategorilerFit Blog Pozitif Yaşam

01-07 Mart Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta koç burcu ve yükselen koç burçları maddiyatla ilgili denge sağlamakta zorlanabilirler. Kendilerinden emin olarak ne istediklerine odaklandıklarında eyleme geçerek  denge sağlayabilirler.

Boğa Burcu

Bu hafta boğa burcu ve yükselen boğa burçları bekledikleri haberleri alarak hızlı kararlar verebilirler. Bu kararları verirken konu ile ilgili eğitim almaya, kendilerinizi geliştirmeye ve çok çalışmaya hazır olun.

İkizler Burcu

Bu hafta ikizler ve yükselen ikizler burcu sonuçlanmasını beklediği konularla ilgili nihai sonuca ulaşacaklardır. İlahi adaletin işlediği bir hafta sizi beklemektedir.

 Yengeç Burcu

Bu hafta yengeç ve yükselen burçları karar aldığınız ve bırakmak istediğiniz konularla ilgili eyleme geçerek bunlardan vazgeçebilirsiniz. Geriye dönüp bakmamanız, aldığınız kararların arkasında durmanız size destek olacaktır.

Aslan Burcu

Bu hafta aslan burcu ve yükselen aslan burçları zamanında kalbinizi kıran , sizi üzen hatta aldatıldığınız konularla ilgili bu hafta ilahi adalet işleyecektir. Pişmanlık göz yaşlarına şahitlik edeceksiniz gibi duruyor.

Başak Burcu

Bu hafta başak burcu ve yükselen başak burçları ulaşmak istedikleri konulara uzaktan bakmak yerine bunu ifade ederek eyleme döktükleri noktada istediklerine daha kolay ulaşacaklardır. Şansın yanınızda olduğunu bir hafta sizi bekliyor.

Terazi Burcu

Bu hafta terazi burcu ve yükselen terazi burçları istedikleri gibi bir ilişkinin başlangıcını bu hafta yaşayabilirler. Yeni insan tanımaya ve hayatınızdaki yeni kişilere daha dikkatli bakmaya odaklanabilirsiniz.

Akrep Burcu

Akrep burcu ve yükselen akrep burçları duygu ve düşüncelerinde değiştirmek istedikleri şeyler için eyleme geçecek gücü kendilerinde bulacakları bir hafta yaşacaklar. Motivasyonlarını yükseltecek gelişmeler ile mutlu olacaklardır.

 Yay Burcu

Yay burcu ve yükselen yay burçları kalplerini kıran, onları üzen durumlarla ilgili dengeye gelme konusunda bu hafta baya çaba harcayabilirler. Düşüncelerinizin ruh halinizi olumsuz etkilemesine izin vermeyin.

Oğlak Burcu

Oğlak burcu ve yükselen oğlak burçları karar alamadıkları konuların, hayal dünyalarında onları oyalayan şeyler olduğunu anlayabilirler. Gereksiz düşünceler ile zamanınızı boşa harcamayın.

Kova Burcu

Kova burcu ve yükselen kova burçları bu hafta sinirli oldukları konuların içerisinde o kadar boğulacaklar ki önlerinde olanları göremeyecekler. Biraz dışarıda kalıp sakin kafa ile gözlem yapmanızı tavsiye ederiz.

Balık Burcu

Balık burcu ve yükselen balık burçları için bu hafta yeniliklere kendinizi açamadığınız, geleneksel olduğunuz konuların farkına vararak değiştirme zaman. Yeninin ve değişimin enerjisine açık olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir